Töötajad

AK
Sirje Koido
äri ja kaubanduse osakonna juhataja
Tööruum
Põllu 11A-A223
sirje.koido@khk.ee
Telefon: 7361976 Mobiil: 5094467
Maire Kask
kutseõpetaja
maire.kask@khk.ee
Mobiil: 5283405
Külliki Vaske
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A308
kulliki.vaske@khk.ee
Mobiil:
Diana Eller
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A215b
diana.eller@khk.ee
Mobiil:
Marge Raig
õpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A217
marge.raig@khk.ee
Mobiil:
Ljudmila Klotško
õpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A208
ljudmilla.klotshko@khk.ee
Mobiil:
Merje Marjapuu
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A215b
merje.marjapuu@khk.ee
Mobiil:
Tiina Ilus
õpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A310
tiina.ilus@khk.ee
Mobiil:
Vaike Vetka
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A214
vaike.vetka@khk.ee
Telefon: 5128734 Mobiil:
Kairi Nagelmaa
kutseõpetaja
kairi.nagelmaa@khk.ee
Mobiil:
Veronica Reimaa
õpetaja
veronica.reimaa@khk.ee
Mobiil:
Triinu Sirol
kutseõpetaja
triinu.sirol@khk.ee
Mobiil:
Olga Lugina
õpetaja
Tööruum
Põllu 11C-C105
olga.lugina@khk.ee
Mobiil:
Edda Sõõru
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A215a
edda.sooru@khk.ee
Telefon: 7361972 Mobiil: +3725138034
Anu Tintera
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A310
anu.tintera@khk.ee
Mobiil:
Tiina Kraav
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A209
tiina.kraav@khk.ee
Mobiil:
Helvi Teigar
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A215b
helvi.teigar@khk.ee
Mobiil: 5298589
  • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

    Loe edasi »

  • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

    Loe edasi »

  • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

    Loe edasi »

  • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

    Loe edasi »

  • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

    Loe edasi »

fraktal