Töötajad

MT

Merike Kangro
majutusjuht
Tööruum
Kopli 1C-C111
merike.kangro@khk.ee
Telefon: 7361852 Mobiil: 59123894
Sirli Ivanov
klienditeenindaja
sirli.ivanov@khk.ee
Telefon: 7361850 Mobiil:
Mairit Saal
õpilaskodu kasvataja
Tööruum
Kopli 1C-C317
mairit.saal@khk.ee
Telefon: 7361874 Mobiil:

Hilda Laiuste
toateenija
hilda.laiuste@khk.ee
Mobiil:
Kadri Štšerbakov
toateenija
kadri.stserbakov@khk.ee
Mobiil: 5284819
Sirle Jamalainen
klienditeenindaja
sirle.jamalainen@khk.ee
Mobiil:
Marge Tamberg
õpilaskodu kasvataja
Tööruum
Põllu 11C-C121
marge.tamberg@khk.ee
Telefon: 7361981 Mobiil: 53087330

Anete Allik
klienditeenindaja
anete.allik@khk.ee
Mobiil:
Ene Sool
toateenija
ene.sool@khk.ee
Mobiil:
Patrick Kudak
klienditeenindaja
Tööruum
Põllu 11C-C132
patrick.kudak@khk.ee
Mobiil:
Boriss Trohhalev
sisevalvetöötaja
Tööruum
Põllu 11C-C120
boriss.trohhalev@khk.ee
Telefon: 7361981 Mobiil:
Aarne Kuhi
sisevalvetöötaja
aarne.kuhi@khk.ee
Mobiil: +37253041623
Küllike Kiipsaar
õpilaskodu vanemkasvataja
Tööruum
Kopli 1C-C317
kyllike.kiipsaar@khk.ee
Telefon: 7361874 Mobiil: +372 5302 5541
Margit Miil
klienditeenindaja (hotell)
Tööruum
Kopli 1C-C101
margit.miil@khk.ee
Telefon: 7361850 Mobiil:

Triin Hansaar
õpilaskodu kasvataja
Tööruum
Kopli 1C-C317
triin.hansaar@khk.ee
Telefon: 7361874 Mobiil: +372 5302 5541
Daisi Lodeikin
klienditeenindaja
Tööruum
Põllu 11C-C132
daisi.lodeikin@khk.ee
Mobiil:
Natalja Jürgenson
sisevalvetöötaja
Tööruum
Põllu 11C-C120
natalja.jurgenson@khk.ee
Telefon: 7361981 Mobiil: 53025541
Revo Orav
sisevalvetöötaja
Tööruum
Põllu 11C-C120
revo.orav@khk.ee
Mobiil:
  • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

    Loe edasi »

  • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

    Loe edasi »

  • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

    Loe edasi »

  • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

    Loe edasi »

  • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

    Loe edasi »

fraktal