Töötajad

TU
Alina Orlova
praktika juhendaja
Tööruum
Kopli 1C-C137
alina.orlova@khk.ee
Mobiil:
Lili Kängsepp
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A311
lili.kangsepp@khk.ee
Mobiil:
Aina Rüütel
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B314
aina.ryytel@khk.ee
Telefon: 7361846 Mobiil:
Iivi Palu
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B314
iivi.palu@khk.ee
Mobiil:
Sille Lillestik
õpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B203
sille.lillestik@khk.ee
Mobiil:
Annereet Paatsi
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B203
annereet.paatsi@khk.ee
Mobiil:
Anti Kustassoo
kutseõpetaja
anti.kustassoo@khk.ee
Mobiil:
Piret Tamm
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B314
piret.tamm@khk.ee
Telefon: 7361846 Mobiil:
  • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

    Loe edasi »

  • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

    Loe edasi »

  • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

    Loe edasi »

  • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

    Loe edasi »

  • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

    Loe edasi »

fraktal