Huvitegevus


Õpilaste segaansambel

Ansamblisse on oodatud laulma musikaalsed, julged ja kohusetundlikud neiud, noormehed. Repertuaaris on 2-3 häälsed eestikeelsete laulude seaded, mis sobivad laulmiseks kooli ava- ja lõpuaktustel, üritustel, jõuluteenistustel-kontsertidel. Lauluproovid toimuvad kokkulepitud aegadel. Uute lauljate hääleproovi ajad lepime kokku meili või telefoni teel.

Huviliste kirjad on oodatud aadressil: marika.paulus@khk.ee.

Solistide ja ja duettide lauluring

Lauluringi solistid on  osalenud Tartu linna ja maakonna lauluvõistlustel Viisivärten ja saavutanud seal häid tulemusi. Meiega liitujad saavad juurde esinemisjulgust ja  kogeda laulurõõmu. Lauluproovide ajad lepime lauljatega kokku individuaalselt.

Uute lauljate kirjad on oodatud aadressil: marika.paulus@khk.ee.

Õpilasleht QVaade

22. veebruaril 2012.a. ilmus esimene Tartu KHK õpilasleht QVaade nr1.  Leht andis meelelahutuslikku ülevaadet koolielust ning võimaluse aktiivsetele noortele end uuel viisil väljendada. Tänu tegusatele peatoimetajatele, Danielile ja Carolile ning vastutavale toimetajale Margitile , võitis leht koolipere südamed ja pälvis Aasta tegu 2012 laureaadi tiitli. Kuigi vahepealsetel aastatel lehe väljaandmine soikus on asja taas käsile võtnud kolm asjalikku noort, Triin, Mari Leen ja Andri ning trükihõngulist, värsket lehte saab käes hoida juba 1. septembril 2016.

Improring

Improvisatsioon on näitlemise, laulmise, rääkimise, reageerimise, loomise ja loovuse harjutamine hetkes. Vastamine ajenditele, mis toimuvad sellel hetkel keskkonnas, ja tunnetele, mis toimuvad sellel hetkel sinu sees.

Improvisatsiooni õpitakse läbi mängude. Tehakse erinevaid koostööharjutusi ja mis kõige olulisem, seda on LÕBUS teha. Koos teistega on alati lõbus mängida.

Õppides ja kasutades improvisatsiooni muutuvad inimesed enesekindlamaks ja paremaks suhtlejateks. Nad suudavad paremini mõelda ja reageerida ning töötada koos teistega spontaansetes situatsioonides.

Improringi juhendab Martin Junna martin@ruutu10.ee
Ringi tunnid toimuvad esmaspäeviti kell16.00

Seniks saata vihjed, ettepanekud ja liitumissoovid: lilia.leiman@khk.ee

Kooli bänd

Kopli õpilaskodu keldrikorrusel on kooli bändile ja muusikutele harjutamiseks kaasaegse tehnika ja instrumentidega varustatud prooviruum . Lisaks vajalikule helitehnikale ja laulumikrofonidele on ruumis olemas järgmised pillid: elektrikitarr, elektroakustiline kitarr, basskitarr, trummikomplekt ja süntesaator.

Huvilistel tuleb ruumi kasutamise osas sõlmida kokkulepped huvijuhiga (lilia.leiman@khk.ee; Kopli 1 B-232; tel 7361872)

Kohtume huvilistega juba 14.09 kell 16.00 bändiruumis (Kopli 1C – 003)

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal