Töötajad

TOIT
Piret Pint
praktika juhendaja-kokk
piret.pint@khk.ee
Telefon: 5836 Mobiil:
Sirje Urm
söökla juhataja
sirje.urm@khk.ee
Telefon: 7361984 Mobiil: 58002655
Maris Sepp
müüja
Tööruum
Kopli 1A-A172
maris.sepp@khk.ee
Mobiil:
Rika Riik
laohoidja
rika.riik@khk.ee
Mobiil:
Lilian Oras
praktika juhendaja-kokk
Tööruum
Kopli 1A-A170
lilian.oras@khk.ee
Mobiil:
Merili Sepp
praktika juhendaja-kokk
Tööruum
Põllu 11A-A106
merili.sepp@khk.ee
Mobiil:
Tiina Vooder
praktika juhendaja-kokk
tiina.vooder@khk.ee
Mobiil:
Riina Uustalu
abitööline
riina.uustalu@khk.ee
Mobiil:
Olga Džepka
kokk
olga.dzepka@khk.ee
Mobiil: 56956201
Eret Meejärv
peakokk
eret.meejarv@khk.ee
Mobiil:
Jelena Kutšmuk
praktika juhendaja
Tööruum
Kopli 1B-B104
jelena.kutshmuk@khk.ee
Telefon: 7361841 Mobiil:
Margit Reppo
müüja
margit.reppo@khk.ee
Telefon: 7361984 Mobiil:
Dagmar Traumann
kokk
dagmar.traumann@khk.ee
Mobiil:
Maarika Pärn
abitööline
maarika.parn@khk.ee
Mobiil:
Urmas Lill
söökla juhataja
Tööruum
Kopli 1A-A171
urmas.lill@khk.ee
Telefon: 7361848 Mobiil:
Svetlana Vezikova
müüja
Tööruum
Kopli 1C-C104
svetlana.vezikova@khk.ee
Telefon: 73661843 Mobiil:
Aino London
abitööline
aino.london@khk.ee
Mobiil:
  • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

    Loe edasi »

  • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

    Loe edasi »

  • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

    Loe edasi »

  • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

    Loe edasi »

  • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

    Loe edasi »

fraktal