Tule tööle

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendusõppekeskus, kus tasemeõppes õpib ligi 3500 õppijat, lisaks neile veel täienduskursustel osalejad. Meie missiooniks on kujundada noori meistreid, kes oma tubli tööga Eestit edasi viivad.

Kui tunned, et Sinu professionaalsed oskused ja kogemused on tulevaste meistritega jagamist väärt ning oled valmis uusi väljakutseid vastu võtma, siis pakub kutsehariduskeskus häid võimalusi karjääri jätkamiseks. Infot vabade töökohtade kohta leiad SIIT .

Miks meie juures on hea töötada?

 

piktod-07

Õppimis- ja enesearenguvõimalused:

Me pakume nii töötajatele kui õpetajatele võimalusi koolitusteks: täienduskoolitused, uute õpetajate akadeemia, mentorprogramm, kogemusklubid, aastakonverents, mitmed huviringid ja võimalus osaleda ja panustada ülekoolilistes ettevõtmistes.

piktod-09

Tunnustame ja tähistame:

Tunnustame  silmapaistvaid kolleege ja tublisid tegusid – “Meie Meister”, “Aasta Õpetaja”, “Hea Tegu” ja “Aasta Tegu” väärt tiitlitega, tähistame töö- ja sünnipäevajuubeleid, jõulu- või uusaastapidu ja teisi tähtpäevi ning õnnestumisi.

 piktod-10

Hoolime Sinu perest ja lähedastest:

Oled oodatud koos perega kooli suvepäevale ning laste jõulupeole.  Pakume toetusi ja lisapuhkepäevi elu rõõmsamate ja kurvemate sündmuste puhul.

 piktod-11

Hindame tervislikke eluviise:

Koolis on mitmekesised võimalused sportimiseks,  lõõgastuseks saun ja massaažitool ning head võimalused tervislikku lõunatoitu süüa. Ja muidugi pakume puhkust suvisel ajal!

 piktod-08

Omatoodete ja -teenuste hinnasoodustus:

Meie õppetöökodades ja salongides pakutavad tooted-teenused on töötajatele alati 15% hinnasoodustusega. Vaata SIIA .

Loe lähemalt, kuidas kulgeb Sinu karjäär õpetajana
või loe kolleegide mõtteid oma tööst!

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal