Kolleegid oma tööst

Kristi Luht

Lihatehnoloogia kutseõpetaja

“Ma olen üks neist, kes on kutsehariduskeskuses ringiga tagasi. Lõpetasin siin toiduainete tehnoloogia eriala, jätkasin õpinguid Maaülikoolis ning siis sain kutse tulla tagasi, seekord juba õpetama. Mulle meeldib, et saan teha seda, mida hästi oskan ja tean.

Minu üks eesmärke on muuta lihatehnoloogia eriala atraktiivsemaks. Seetõttu korraldan ülekoolilist grillivõistlust ning osaleme koos õpilastega vabariiklikel Grilliumi võistlustel. Taanis stažeerimas olles, nägin kuidas seal on kokandus ja lihatehnoloogia põimitud. Sellest eeskuju võttes olen koostanud uue lihatehnoloogia õppekava, millega sügisel alustame. Ootan juba põnevusega!”

 

Indrek Einasto
Autoeriala kutseõpetaja ja võidusõidurataste tippmehhaanik

“Noori autotehnikuid õpetada on tõeliselt lahe , sest iga päev vaatavad vastu säravad silmad. Noortega töötamine teeb ennastki nooremaks. Kui lükkan poistele ühe kuumaverelise võistlusmasina laborist välja ja lasen selle mootoril nurruda, siis tuleb tõeline entusiasm kõigis esile ja nutitelefonid visatakse nurka.

Näen, et mu oskused lähevad teistele korda ja neist on kasu. Ma ei kahetse, et kooli õpetajaks tulin, vaid seda, et tegelikult pidanuks tulema juba varem. See on siin nii päris asi!”

 

Riina Käst
Puhastusteenindaja

Minu arvates on suurim kingitus hea kollektiiv ja siin  on  hoolivad, sõbralikud ja mõistvad kolleegid minu ümber. Nii, et mul on tõesti vedanud!

Töövahendid on meil ka väga korralikud, sada protsenti on kõik on olemas, mis vaja.  Lisaks soositakse siin koolitusi ja täiendõpet. Nii sain osaleda aastasel puhastusteenindaja kursusel ning peale seda oli võimalik sooritada ka kutseeksam. Tegelikult mulle meeldib mu töö ja meeldib, et puhkus on alati suvel!

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal