14 Tartu KHK õpilast alustasid taas Leonardo da Vinci projektiga

14 Tartu KHK õpilast alustasid taas Leonardo da Vinci projektiga

 „Improving practical skills in Europe“ 5 nädalast välispraktikat Euroopas

 

Leonardo da Vinci praktikaprojektiga „Improving practical skills in Europe“ alustasid oma välispraktikat järgmised 14 Tartu KHK õpilast.
Derby group 2
Tartu KHK õpilased Londonis Eesti Vabariigi Suursaadkonna ees

Canaria group 24 Tartu KHk toitlustusteeninduse õpilast kuulsa Arucase katedraali juures saare põhja osas

Laupäeval, 2. veebruaril sõitsid neli toitlustusteeninduse eriala õpilast (Madis Viin (TTe11), Geneli  Šonija (TEP10), Merje Metsoja (TEP10) ja Maret Uibopuu (TTE11)) Hispaaniasse Gran Canaria saarele Playa del Inglesi  linna. 5-nädalane ettevõtte välispraktika toimub kohalikele soomlastele kuuluvas  restoranis „Mummola“. Meie noori võttis vastu 29-kraadine soe ilm ja lõunamaine päike. Esimestel päevadel tutvustati meie teenindajatele Playa del Inglesi linna, kohtuti praktikajuhendajaga ning vormistati vajalikud praktikadokumendid. Pühapäeval toimus ka kultuuriprogramm, mis sisaldas ekskursiooni saarel kohaliku giidiga ning saare ajalugu tutvustavat loengut. Alates esmaspäevast algas praktika restoranis.

Canaria group 1
Tartu KHK õpilased tutvumas Mummola restoraniga Playa del Inglesis

Pühapäeval, 3. veebruaril sõitsid Suurbritanniasse Derbysse välispraktikale kaheksa Tartu KHK erinevate erialade õpilast (ärikorralduse erialalt Julianna Agakerimova (AK11) ja Helen Vestla (AK11), multimeedia erialalt Sandra Vähi (VS12) ja Olev Põldmaa (VS12), autoremondi erialalt Kristjan Drenkhan (AT10) ja Taavi Kasuk (AT10), juuksuri erialalt Katri Valge (ILU12) ja Liisi Rähn (ILU12)).  Õpilasi võttis vastu väliseestlasest Derby kolledži rahvusvaheliste suhete koordinaator Kadri Saat. Esimestel päevadel tutvustati Derby linna ja kolledžit, praktikakohti ning praktikajuhendajaid. Toimus social event – kohtumine samade erialade Derby kolledži õpilastega – tuutoritega, kes aitavad meie õpilastel sisse elada. Esimesel nädalal toimub ka spetsiaalne keeleline ettevalmistus, mida viib läbi Derby kolledži inglise keele õpetaja. Lisaks toimus esmaspäeval kultuuriprogramm, mille raames külastasid Tartu KHK õpilased Inglismaa pealinna Londonit, külastati muuseume ja Eesti Vabariigi Suursaatkonda.

Derby group 1
8 Tartu KHK õpilast Tallinna lennujaamas ootamas oma lennukit

Samal päeval, 3. veebruaril sõitsid kaks müügikorralduse õpilast (Kaja Oras (MK11) ja Keneli Keerme(MYE11)) samuti 5-nädalasele välispraktikale. Nende praktikakohaks on Kokkola – kuulus kaubanduslinn Soomes. Esimestel päevadel tutvustati meie õpilastele linna, Kokkola ärikolledžit ning kohtuti praktikajuhendaja ja tuutoritega. Õpilasi ootab ees põnev ettevõttepraktika kohalikus supermarketis „Citymarket“.

Edu meie praktikantidele!

 

Andrei Atškasov
projektijuht
Tel: 736 1894
E-post: andrei.atskasov@khk.ee

Avaldatud: 12.02.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal