A Le Coqi stipendiumi sai Rainer Lodde mehhatroonika eriala II kursuselt

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq andis juba kolmandat aastat järjest välja Tartu ja Võrumaa Kutsehariduskeskuse õpilastele stipendiumeid. Stipendiumite koguväärtuseks on 80 000 krooni ning need antakse välja heade õppetulemuste eest kahele õpilasele.
5. oktoobril Tartu Kultuurkapitalis toimunud komisjoni otsusega määrati stipendiumid mehhatroonika õpilastele Rainer Loddele Tartu Kutsehariduskeskusest ja Artur Semjonovile Võrumaa Kutsehariduskeskusest.
A. Le Coq’i stipendium on asutatud 2007. aastal Tartu Kultuurkapitali juurde kuuluva Olvi Fondi poolt. A. Le Coq’i stipendiume makstakse Tartu ja Võrumaa Kutsehariduskeskuste mehhatroonika, elektriku, lukksepa või infotehnoloogiasüsteemide õpilastele, kes on oma õpingutesse ja töössesuhtumisega eeskujuks oma kaasõpilastele ja võimalusel leiavad rakendust joogi- ja õlletööstuses.
Tartu Kultuurkapitali poolt väljakuulutatud A. Le Coq stipendiumite konkursile laekus kokku kuus avaldust ? kolm Tartu Kutsehariduskeskuse õpilastelt ning kolm taotlust Võrumaa Kutsehariduskeskuse õpilaselt. Stipendiumitele said kandideerida õpilased, kes tudeerivad mehhatroonika, elektriku, lukksepa või infotehnoloogiasüsteemide erialal.
Stipendiumide pidulik üleandmine toimus 13.oktoobril 2009 A.Le Coq muuseumis ja üritus jätkus tutvumisvisiidiga tootmisesse.

Avaldatud: 13.10.2009

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal