Aasta õpetaja tiitli pälvisid kolm kutsehariduskeskuse õpetajat

Tänasel õpetajate päeval selgusid Tartu linna aasta õpetajad. Teiste seas pälvisid tunnustuse  Tartu Kutsehariduskeskuse muusikaõpetaja Marika Paulus, toitlustuse kutseõpetaja Maire Merits ning pagar-kondiitrite kutseõpetaja Gerda Ode.

„See on tänu ja tunnustus õpetajate  pühendunud töö eest,“  rõõmustas  Tartu Kutsehariduskeskuse kvaliteedijuht Eda Anton ning  kinnitas, et kool on oma õpetajate saavutuste  üle väga uhke.

Tartu KHK muusikaõpetaja Marika Paulus peab võrdselt olulisteks muusikatunde ja tööd õpilasansambli ja solistidega. Tema juhitud muusikakollektiivid teevad oma esinemistega kooli tähtpäevad säravateks sündmusteks, lisaks on  Marika lauluringi solistid  edu saavutanud maakondlikul laulukonkursil „Viisivärten“.

Maire Merits alustas kutseõpetajana 2002 aastal ning alates käesolevast sügisest täidab ta ka toitlustus- ja majutusosakonna juhataja kohuseid. Toitlustuse eriala kutseõpetajana on ta väga hästi kursis nii haridusvaldkonnas  kui ka toitlustuses toimuvaga. Ta on toetav kolleeg ja meisterlik õpetaja, kes muuhulgas on  õpikute „Toitlustuse alused“, „Toiduvalmistamine suurköögis“, „Kulinaaria“ ja „Praktiline kulinaaria“ kaasautor ning toitlustuse e-kursuste töögrupi liige.

Kutseõpetaja Gerda Ode on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitri eriala vilistlane, kes peale erialase töökogemuse saamise pöördus tagasi kooli ja töötab alates 2010 aastast kutseõpetaja ja kursuse juhatajana. Läbi täienduskoolituste tõstab ta oma erialast meisterlikkust, samuti osaleb ta toidutööstuse riikliku õppekava uuendamise töörühmas.   Gerda  poolt juhendatud õpilased on saavutanud häid tulemusi erinevatelt kutsevõistlustelt.

Avaldatud: 04.10.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal