Aasta tegija kutsevõistlused pakuvad põnevust

Neljapäeval, 30. jaanuaril toimuvad Tartu Kutsehariduskeskuses  kutsevõistlused „Aasta tegija 2014“. Võistlustel selgitatakse välja parimad noored meistrid kokku 32 erialal.

Võistlustele kaasa elama ja tööde väljapanekuid uudistama on oodatud kõik huvilised. „ Oleme võistlused avanud ka pealtvaatajatele, sest  praktiliste  tööde valmimist  on huvitav jälgida,“ selgitas võistluste koordinaator, huvijuht  Lilia Leiman.  Võistluste  ajakavast  saab valida endale huvipakkuva eriala ning seda siis vaatama tulla.

Näiteks kondiitrite võistlusülesandeks on romantiliste tassikookide valmistamine,  kokad valmistavad piduliku  lõunasöögi, viimistleja võtavad mõõtu mustrilise tapeedi kleepimises, tislerid kalamehepingi valmistamises  ning rätsepad valmistavad võistlustööna suvise  kaunistustega koti.

Võistluspäeval, 30. jaanuaril on võimalik osaleda ka ringkäikudel  nii Kopli kui ka Põllu tänava õppekorpustes, kiigata võistlusklassidesse ning  saada ülevaade koolis pakutavatest erialadest. Ringkäigud  algavad kell 11.00 Kopli 1B ja Põllu 11A  fuajeedes  ja need kestavad umbes  tund aega.

Seekordsetel kutsevõistlustel on ligi 70  toetajat.  Võistluse  žüriides on ettevõtjate  esindajad  ja tulevased tööandjad ning ka  auhinnad panevad välja  ettevõtted. „ Meie partnerid  on ise oma ala  meistrid ning   hoolitsevad, et  häid tegijaid  aina juurde kasvaks.  Me oleme selle panuse eest tänulikud,“   tunnustas direktor Andrus Mõttus.   „Aasta tegija 2014“ parimate  tunnustamine toimub 31.  jaanuaril.

Kutsevõistluste „Aasta  tegija 2014“ ajakava  ja ringkäigule registreerimise vormi leiab veebilehelt: http://khk.ee/AastaTegija2014/

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872

Avaldatud: 27.01.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal