Algab praktikajuhendajate koolitus

Tartu Kutsehariduskeskus alustab 11.septembril taas praktikajuhendajate koolitusega. Koolitus on mõeldud eelkõige ettevõtetele, kes tegelevad meie praktikantidega ning soovivad koolitada töötajaid, kes ettevõtetes praktikante otseselt juhendavad. Praktikajuhendajate koolituse kogumaht on 40 tundi auditoorset tööd, mis jaguneb kokku 5 koolituspäevale.
Õppekava:
Praktika koht ja eesmärgid õppeprotsessis kui tervikus. Tööpraktika erinevaid mudeleid. Õppija, õppeasutuse ja ettevõtte koostöö praktika kavandamisel, läbiviimisel ja hindamisel. Organisatsiooni võimalused sotsiaalse identiteedi kujundamisel. Praktika monitooring , tulemuslikkuse hindamise kriteeriumid. Tagasiside roll õppeprotsessis. Juhendaja psühholoogiline, pedagoogiline ja sotsiaalne kompetentsus. Juhendamise ja konsulteerimise põhimõtted ja eetika. Enesereflektsioon kui professionaalse arengu alus.

Koolituse tellijaks on Tartu Kutsehariduskeskus ning koolituse läbiviijaks on Tallinna Ülikool. Osalejad saavad tunnistuse kursuse läbimise kohta. Koolitus on osalejatele tasuta, koolitust kaasrahastatakse Euroopa Liidu struktuurifondidest.

Esimene koolituspäev toimub 11.septembril algusega kell 10 Tartu Kutsehariduskeskuse õppehoones aadressiga Kopli 1. Teiste koolituspäevade toimumise ajad teatatakse esimesel koolituspäeval. Kokku on koolitusest võimalik osa võtta kuni 30 praktikajuhendajal.
Info ja registreerimine (kuni 06.09.07) Mariann Saaliste mariann.saaliste@khk.tartu.ee, 736 1894.

Kohtumiseni koolitusel!

Avaldatud: 29.08.2007

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal