Algab vastuvõtt vabadele õppekohtadele

Alates esmaspäevast, 12. augustist algab vastuvõtt kutsehariduskeskuse vabadele  õppekohtadele.

Lisavastuvõtu raames saavad  nii põhihariduse kui ka keskharidusega noored kandideerida kokku 20 õppekavale. Keskhariduse baasil õppijatele on üksikuid vabu kohti näiteks elektriku, koka, rekreatsioonikorralduse ja mehhatroonika erialadele. Põhikooli baasil saab kandideerida  muuhulgas tisleri, toitlustusteeninduse, autoplekksepa või rõivaõmblemise erialadel õppimaasumiseks.

„Pakume täiendavat sisseastumise võimalust neile, kes õige aja dokumentide esitamiseks mööda lasid, samuti  neile, kes oma meeliserialale õppima ei pääsenud ,“  selgitas direktori asetäitja õppealal Liivi Raudsepp. Dokumente saab esitada kuni 23. augustini ning  sisseastumiskatsed ja testid toimivad 26. augustil.

Samuti on veel avatud vastuvõtt sessioonõppena toimuvatele  kursustele.  „Sessioonõpe sobib neile, kes töö kõrvalt  ennast täiendada või lausa uut eriala omandada soovivad, sest  õppetöö  toimub  paindliku graafiku alusel sessiooniti, mõnel juhul ka õhtuti,“ selgitas Raudsepp.

Esmakordselt saab sessioonõppes  omandada autotehniku eriala.  Autoremondi osakonna juhataja Jarmo Pajula sõnul tingis õppegrupi avamise asjaolu, et  autoettevõtetes on hakkajaid töötajaid, kel autoasjanduse vastu sügav huvi ja töökogemus olemas, kuid vastav haridus ja kutsetunnistus puudu ning just neid oodataksegi sessioonõppesse.   „Õppimaasumise eelduseks on vähemalt kaks aastat erialaga sarnast  töökogemust ning õppetöö toimub  õhtuti kolmel päeval nädalas. Sessioonõppes on ka  praktikat tavalisest enam ja  seda tehakse töökohas,“ lisas Pajula.

Peale autotehniku  saab  õppima asuda veel puhastustööde juhtimise, sekretäritöö, majutusteenuste korralduse ja tarkvara arenduse tugitehniku  õppekavadele.  Sessioonõpe  on tasuta ja  õppuritele  laienevad kõik kutseõppijatele  suunatud õigused alates õpilaspiletist kuni stipendiumini välja.

Vastuvõtt  toimub 12.-23. augustini ning  rohkem vastuvõtuinfot  saab telefonilt 736 1863, veebilehelt http://khk.ee/vastuvott  või Skype teel karjaarinoustaja@khk.ee

Lisainfo:
Liivi Raudsepp
tel: 7361 861

Avaldatud: 09.08.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal