Algavad tasuta kursused täiskasvanutele

Tartu Kutsehariduskeskuses toimuvad  2014. aasta I poolaastal 16 tasuta tööalase koolituse kursust täiskasvanutele.

Õpetatavate erialade seas on muuhulgas välipaigalduselektriku,  kinnisvarahooldaja, autohooldusspetsialisti ja kliimaseadmete käitleja  ametioskuste kursus,  koka ja  sisetööde elektriku kutseeksamiks ettevalmistav koolitus ning rida teenindusvaldkonna kursuseid. Venekeelse õppekeelega  toimuvad hotelliruumide hoolduse ja arvutiõppe kursused.  Kokku on esimesel poolaastal valikus 16 erinevat koolitust.

Täiskasvanud õppijatele suunatud kursused kestavad kuni 80 tundi ning õppima oodatakse eelkõige samal või lähedasel erialal töötavaid inimesi, kes pole viimasel ajal ennast täiendanud ja kel pole erialast kõrgharidust.

Täiskasvanute koolituse osakonna juhataja Ena Drenkhani sõnul on koolituste eesmärgiks ametioskuste kaasajastamine. „Need on ikka teadmiste ja oskuste täiendamiseks mõeldud koolitused selleks, et osalejad oma töös paremini hakkama saaksid. Ametivahetuseks nii lühikestest kursustest ei piisa,“ selgitas ta.

Kursuste kavaga saab tutvuda veebilehel  ja samas saab ka osalejaks registreerida.

Koolitused on osalejatele tasuta, sest neid rahastab  Euroopa Sotsiaalfond ja Haridus- ja Teadusministeerium ESF programmist „Täiskasvanute tööalane koolitus ja arendustegevused“

Lisainfo:
Ena Drenkhan
tel: 7361 832

Avaldatud: 13.01.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal