Antti Rosin pälvis Talent Plastics Tartu AS stipendiumi

Talent Plastics Tartu ASi stipendiumikonkursi komisjoni otsusel pälvis tänavuse stipendiumi Tartu Kutsehariduskeskuse mehhatroonika eriala kolmanda kursuse tudeng Antti Rosin.

„Antti Rosin paistis silma oma järjepidevusega. Tal on väga head hinded ja silmapaistvad õpitulemused ning positiivne tagasiside praktikaettevõttest,“ märkis tehnikavaldkonna juht Ülo Ramp.

Vastne stipendiaat on kõik oma praktikad läbinud OÜ-s Vamos Automaatika. „Tegu on noore, kuid ambitsioonika ettevõttega, mis tegeleb tsiviil- ja tööstusautomaatika lahendustega. Pakume hoonete automaatika lahendusi, näiteks kütte-, jahutus- ja ventilatsiooni automaatika projekteerimist, komplekteerimist, programmeerimist ja seadistamist. Kavatsen sinna peale lõpetamist tööle jääda, ehk siis õpitud erialal jätkata,“ kinnitas Rosin.

Talent Plastics Tartu AS on Rootsi kontserni kuuluv plastmassdetaile valmistav ettevõte. Ettevõtte stipendium asutati eesmärgiga kaasa aidata kutseõppe edendamisele Tartus ning 1000 EUR stipendiumile saavad kandideerida Tartu Kutsehariduskeskuse tööstustehnoloogia erialade õpilased. Tänavu laekus stipendiumile kokku 9 kandidaadi avaldus.

 

Lisainfo:
Ülo Ramp
tehnikavaldkonna juht
ylo.ramp@khk.ee

Avaldatud: 27.09.2017

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal