Ärikorraldajate kutsevõistlus

2.-3.aprillil toimusid Kuressaare Ametikoolis VII Äripäevad, mille raames korraldati vabariiklikud kutsevõistlused ärikorralduse erialal. Osales 10 võistkonda ja meie kooli esindasid 9 ärikorralduse I ja II kursuse õpilast kahe võistkonnana. Ette tuli valmistada kodutöö, mille eest saavutas meie võistkond II koha. Üldarvestuses jäädi Pärnu järel II kohale, III koha saavutas Tallinna Majanduskool.
II koha võitlesid välja Iris Elias, Margarita Raig (AK07) ja Annika Põldkivi, Kairi Nagelmaa, Martin Mey (AK08). Tublilt esines ka meie kooli II võistkond, kuhu kuulusid Signe Haljaste, Õnnela Skobiej, Jörgen Hendre (AK07) ja Tanno Liivet (AK08).
Õpilasi valmistas ette kutseõpetaja Külliki Vaske.
Õnnitlen võitjaid, tänan osavõtjaid ja juhendajat!

Sirje Koido
ärinduse ja kaubanduse osakonna juhataja

Avaldatud: 06.04.2009

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal