Kutsemeistrivõistlustel Äripäevad 2011 TKHK võistkonnale III koht

Innove pressiteade: Parimad ettevõtlusõppurid on Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis
1. aprill 2011

Kutsemeistrivõistlustel Äripäevad 2011 näitasid parimat tulemust Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli noored. Teise koha said üldarvestuses Kuressaare Ametikooli õpilased ning kolmanda koha võttis Tartu Kutsehariduskeskuse I võistkond.

Võistlusel osales 13 meeskonda kümnest erinevast koolist, õpilasi osales võistlusel kokku 60. Tartu Kutsehariduskeskus, Tallinna Majanduskool ja Pärnumaa Kutsehariduskeskus oli väljas kahe võistkonnaga.

„Meil on ülimalt hea meel. See on meie koolile ja õpilastele suur au, „ ütles Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli ärijuhtimise õppekava juhtiv lektor Raili Kuusik õpilastega koos auhinda vastu võttes. Ta kutsus ka kõiki koole järgmisel aastal rändkarikat jahtima Mõdrikule.

Äripäevad 2011 toimus kahel päeval 31.03 – 01.04.2011.a Tartu Kutsehariduskeskuses.

Võistlusel pidid õpilased tegema teooriatesti, et näidata oma teadmisi ettevõtluse kohta. Kõigil osalejatel tuli lahendada ka kodune ülesanne, milleks oli A Le Coq energiajoogi Dynami:t turupositsiooni parandamine ja joogi viimine Eesti teiseks energiajoogiks. Lisaks anti ettevõtlikele noortele üllatusülesanne, mis selgus kohapeal. Neil tuli lahendada spateeninduse situatsiooniülesanne inglise keeles ehk toime tulla mitme pahura ning nõudliku kliendiga ja äreva olukorraga spas. 

Kõik noored olid situatsioonülesandes äärmiselt leidlikud. Ka koduse ülesande teostus üllatas žüriid positiivselt. „On näha, et ülesandega on palju vaeva nähtud, on tehtud väga põhjalikud uuringud ja pakutud välja häid ideid ning turundusstrateegiaid,“ kiitis žüriiliige A Le Coqi turundusjuht Katrin Vernik võistlejaid.

Äripäevi korraldas Elukestva Õppe Arendamise Sihtasutus Innove koostöös Tartu Kutsehariduskeskusega. Võistlust rahastasid Euroopa Sotsiaalfond ja Haridus- ja Teadusministeerium. Võistlust toetasid A Le Coq, Äripäev ja Director.

Äripäevad 2011 võitja meeskond

Äripäevad 2011 võitja meeskond

Autor: Tartu Kutsehariduskeskus 

Täpsem info võistluste tulemuste kohta on peagi saadaval www.innove.ee .

Avaldatud: 04.04.2011

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal