Autotehnik I kutseeksam

25.- 26. mail 2009 Tartu KHK autoeriala eksamikeskuses toimunud Autotehnik I kutseeksamil nõutas kvalifikatsiooni 21 taotlejat. Kutseeksamit jälgis välisvaatlejana Kobuleti ametikooli autoeriala kutseõpetaja Gruusiast David Tsulukidze, kelle huviorbiidiks oli kutseomistamise süsteem, kutseeksami korraldamise ja läbiviimise protsess.
Seekord tunnistas KOO- Auto eksamikomisjon õppegrupist AL06 kvalifikatsiooninõuetele vastavaks 18 osalenut. Komisjoni hinnangu järgi oli taotlejate oskuste tase kõrgem varasematega võrreldes.
Siinkohal tunnustus autode ja masinate remondi osakonna eriala tarmukatele kutseõpetajatele! Eelkõige Paul Kütimaa, Toomas Sommer, Kaido Voitra ja Tanel Plovits, kes poistele “viimase lihvi” andsid!
Sellest aastast on Baltimaades Autotehnik I kvalifikatsiooni omanikuks ka õrnemasoo esindaja. Tartu KHK võib selle üle nüüd uhkust tunda – tiitli omanikuks on autoeriala võõrkeele õpetaja Tiiu Sommer, kelle erialased teadmised ja oskused üle eksami sooritanute keskmise taseme olid! Igati tubli ja tähelepanuväärne!
Õnne ja edu kõigile värsketele spetsialistidele!
Suured tänud kutseõpetajatele Toomas Sommer ile, Paul Kütimaa le ja süsteemihaldur Marek Täkker ile, kes valmistasid ette eksamiruumid, nõuetekohased töökohad, arvutipargi vajalike programmide ja IT seadmetega ning tagasid eksamite häireteta kulgemise!

Avaldatud: 31.05.2009

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal