Avatud uste päev kutsub

Neljapäeval, 13. märtsil tutvustab Tartu Kutsehariduskeskus oma suvise vastuvõtu erialasid, jagab sisseastumisinfot ning annab head nõu ametivalikul. Kutsehariduskeskuse erialade ja õppevormide valik on lai ning  neis orienteerumiseks on avatud uste päev mõeldud.

Direktori asetäitja õppealal Liivi Raudsepa sõnul  on  kavas vastu võtta üle 1300 õppija  ning  avada  60 õppegruppi.  „Õppekavade reform  toob endaga kaasa mitmeid uuendusi  ja ka uusi erialasid.   Päris uus  on sel aastal  reisikonsultandi eriala ning samuti hakkame õpetama spaateenindajaid, kelle töö sisuks on heaoluhoolitsused, “  selgitas Raudsepp.  Uus jätkuõppekava võimaldab spetsialiseeruda avaliku sektori asutuse  finantsistiks.  

Nii uusi kui ka juba tuntud erialade õppimisvõimalusi tutvustatakse  kutsehariduskeskuse mõlemas õppekorpuses   Põllu tn 11 ja Kopli 1.  Programmid koos tutvustuste ja ringkäikudega algavad Põllu tänaval kell 9.30 ning Kopli tänaval kell 10.00 ja 12.00. Lisaks pakutakse ka head nõu eriala valikul.

Avatud uste päevale on oodatud eelkõige noored põhikoolide ja gümnaasiumite lõpetajad,  aga ka õpetajad ja  lapsevanemad. Endale  sobiva õppekava ja õppevormi peaksid leidma ka täiskasvanud.  “Näiteks sessioonõppe vorm peaks sobima juba töötavatele inimestele,“ lisas Raudsepp.  Info ja registreerimine  on avatud: www.khk.ee/AUP/

Avatud uste päevaga algab ka traditsiooniline õpilasvarju nädal, mille raames saavad huvilised külastada 19 erialatundi ning ise  vaadata ja kogeda kuidas kutseõpe toimub. Osaleda saab nii turismi valdkonna, pagarite, kondiitrite, kokkade, elektrikute, juuksurite kui ka tislerite erialatundides. Kuna kohtade arv on piiratud, siis palume õpilasvarjudel  end kindlasti  registreerida samal veebilehel.

Lisainfo:

Kaire Mets
turundusjuht
tel 7361 877

Avaldatud: 05.03.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal