Eesti Kutseõppeasutuste Kvaliteediauhinna konkursist

Oleme astunud tubli sammu teel täiuslikkusele

Neljapäeval toimus Pärnus kutseõppeasutuste kvaliteedikonverents „Inimene on kõikide asjade mõõt“. Konverentsi kandev teema oli seotud inimestega, kes on igapäevaselt kooliga seotud. Ettekannetes käsitleti võimalusi töötajate töö ning ka omavahelise koostöö paremaks korraldamiseks.
Konverentsi lõpus kuulutati välja Eesti Kutseõppeasutuste Kvaliteediauhinna konkursi võitja ja tunnustati parimaid koole. Eesti Kutseõppeasutuste Kvaliteediauhinna 2006 võitis Võrumaa Kutsehariduskeskus.
Teise koha ning eripreemia parimate personalialaste parendustegevuste ja tulemuste eest pälvis Tartu Kutsehariduskeskus.
Eesti Kutseõppeasutuste Kvaliteediauhinna konkurssi peeti kolmandat korda ning selle eesmärk on tõsta koolide õppetaset ning täiustada juhtimist.
Meie kool on edukalt osalenud Kvaliteediauhinna konkursil kolm aastat. Esimesel aastal (2003) pilootprojektis oli meie lõppskoor vahemikus 251 -300 punkti (lõppskoor antakse punktide vahemikuna, maksimaalne võimalik summa on 1000 punkti). Olime selle tulemusega kolmandal kohal. 2004. a. kutsekoolide Kvaliteediauhinna projektis osalemise lõppskoor oli 301 ? 350 punkti ning Türi Tehnika- ja Maamajanduskooli järel pälvisime selle tulemusega teise koha. Sellel aastal saavutasime skooriks 400 ? 450 punkti. Sama skooride vahemik oli kolmel osalenud koolil (lisaks meile veel Võrumaa Kutsehariduskeskus, Räpina Aianduskool). Kokku osales konkursil sel aastal 10 kutseõppeasutust. Meie sellel aastal saavutatud skoor annab tunnistust järjekindlast edasiminekust ja soovist teha oma tööd hästi.
Kooli hinnanud ja külastanud assessorid on kõikidel aastatel märkinud ära meie töötajate särasilmsust ja ühist tahet kooli arengu tagamisel. Saadud tagasisideraportid on andnud kinnitust valitud arengusuundade õigsusele ning nelja aasta jooksul tehtud töö edukusele. Saavutatud tulemus on tunnustus kõigi meie töötajate väga heale tööle.
Tänan kõiki töötajaid väärtusliku panuse eest kvaliteedialases tegevuses osalemisel ning uue, täiuslikuma taseme tagamisel. See on oluliseks eelduseks meie missiooni – pakkuda õppijate arenguks parimaid võimalusi – saavutamisel.

Eda Anton
kvaliteedijuht

Avaldatud: 02.10.2006

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal