Ehituse erialade kutseeksamid

8. juunil toimusid kooli kõikide ehituse erialade kutseeksamid, millel osales 127 kooli lõpetajat ehk 94% kõigist lõpetajatest.

100%-lise sooritusega said hakkama 23 kinnisvarahooldaja eriala lõpetajat.

Ehitusviimistlejatest sooritas kutseeksami 39 lõpetajat 41-st, kusjuures Awely Lõhmus saavutas maksimaalsed 100 punkti.

Müürsepa kutseeksamil said 54 osalejast kutsetunnistuse 47 õpilast, nendest Tõnis Kurrot, Margo Lukk ja Sander Siliksaar saavutasid maksimaalse 100 punktilise tulemuse.

Esmakordselt toimus kutseeksam ka ehituspuuseppadele. Arvestades õppegrupi omapära oli nende hulgas 4 tublit õpilast, kellele omistati kutsetunnistus.

Kutseeksam nõuab tegelikult kogu õpitud materjali ülekordamist ning meeldetuletamist. Viimase lihvi õpilaste teadmistesse ja spetsiaalse ettevalmistuse kutseeksamiteks viisid läbi õpetajad Arne Pikk, Erna Urm, Erik Nobel ja Anne Krull.

Õnnitlused ja tunnustus nähtud vaeva ja tehtud töö eest kõikidele ehitusvaldkonna kutseõpetajatele. Tänud teile, et  õpilased jõudsid  nii kaugele!

Kutseeksameid viisid läbi Eesti Ehitusettevõtjate Liidu ja Eesti Kinnisvara Hooldajate ja Haldajate Liidu poolt moodustatud kutsekomisjonid.

Lõpetuseks sobib tsiteerida eksamikomisjoni liikme võrdlevat hinnangut ühe teise kooliga – “Teadmiste tase erines nagu öö ja päev”.

Avaldatud: 14.06.2010

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal