Ehitusviimistlejad käisid Lätis võistlemas

Meie kooli ehitusviimistleja eriala õpilased Andrek Assor, Maaris Koppel ja Peeter Dodjak ning erialaõpetaja Jaan Rünkorg osalesid ehitusviimistlejate konkursil Lätis, Viesite ametikoolis. Tegu oli rahvusvahelise konkursiga, kus osalejaid oli Eestist (peale meie veel Tallinna Ehituskool) , Leedust (kaks kooli) ja üks osaleja ka Saksamaalt, kokku 24 võistkonda. Eelmisel aastal samal konkursil olid meie kooli noormehed esimesed, siis sellel aastal nii hästi ei läinud – võistkondlik setsmes koht, võitis Tallinna Ehituskooli võistkond. Küll aga saime kogemusi, mida sellistel võistlustel tahetakse ja mida hinnatakse, samuti ideid, kuidas selliseid võistlusi läbi viiakse.

Avaldatud: 20.04.2004

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal