EHRL stipendiaat on Janne Võrk

Täna, 20. novembril  antakse Tartu Kutsehariduskeskuse  majutusteeninduse  õppur Janne Võrgule üle Eesti Hotellide  ja Restoranide Liidu stipendium.

EHRL stipendiumi eesmärk on väärtustada kutseharidust, innustada Eesti noori õppima teenusmajanduse erialal ning tõsta turismisektoris töötavate noorte kutsemeisterlikkust. Stipendiumile võivad kandideerida  hotelli- või toitlustuseriala  kutseõppeasutuste õpilased.

Tänavu pälvis stipendiumi  meie 3. kursuse  õppur Janne Võrk.  Ta  on pühendunud ja vastutustundlik õppija, kelle õppeedukus on väga hea. Oma erialaste teadmiste ja oskuste taseme on Janne pannud proovile koolisisesel erialasel võistlusel Aasta tegija 2013, saavutades 2.koha.  Eesti kutsemeistrivõistlustel Noor Meister 2013 saavutas ta majutusteenindajate konkurentsis samuti  2. koha.

Lisaks on ta oma oskusi saanud rakendada  teeninduspraktikal  Ammende Grupp OÜ hotell Tartus ning toitlustusosakonna toimingute praktikal hotell   Dorpat restoranis.  Janne on otsustanud ka oma koolivaheajad erialasele tööle pühendada, olles töötanud koolivaheaegadel hotellis Tartu toateenindajana ja sama hotelli kohvikus teenindajana. „Ta on abivalmis, rõõmsameelne, punktuaalne, tore, hoolas ja usaldusväärne! Probleemsetest olukordadest tuleb alati säravalt välja,“ iseloomustavad Jannet koolikaaslased.

Mullu omistati stipendium kokku 11-le õpilasele kelle seas oli ka Tartu Kutsehariduskeskuse  koka eriala õpilane Maie Kass ja majutusteeninduse eriala õppur Kristine Kivi.

Lisainfo:
Maire Merits
tel: 7361846

 

Avaldatud: 20.11.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal