ELEMENT projektiga Belgias

18.-25. mail osalesid Grundtvig 2 õpikoostööprojekti ELEMENT seminaril Charlerois’s täiskasvanute koolituse osakonnast Sigrid Tiirmaa, Marju Tammiste, Ülle Ivask ja Terje Kapp. Kokkusaamine oli kaheaastase projekti raames kuues ja ühtlasi viimane. Projekt lõpeb k.a. 31. juulil.

Viie päeva sisse mahtus mitu töökoosolekut, kus tehti kokkuvõtteid projekti tegevustest ja valmistati ette lõpuaruannet. Tutvuti kohaliku täiskasvanute koolituskeskuse, selle töötajate ja täiskasvanud õppijatega. Kohalikel olid külas ka 5 täiskasvanud õppijat Hispaaniast. Praktilise osana katsetati inglise keele e-kursuse tegemist Moodle’i keskkonnas.

Belgia maast ja kultuurist arusaamisele aitasid kaasa reisid Prantsusmaa piirist 10 km kaugusel asuvasse Chimay’sse, mis on kuulus oma 15.sajandist pärit lossi, kloostri ja Trappisti õlle poolest ning iidsesse ja imeilusasse hansalinna Bryggesse.

ELEMENT projektis osalevad peale Eesti veel Soome, Belgia ja Hispaania täiskasvanute koolitajad. Projekti käigus valmis ja on täiendamisel ka kodulehekülg http://php.khk.tartu.ee/element/

Avaldatud: 25.05.2006

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal