Ettevõtlusklubi – leia endas ettevõtluspisik!

Hei, Tartu KHK õpilane ja õpetaja!
 
Alates oktoobrist toimib koolimajas uus nähtus nimega Ettevõtlusklubi, mis on mõeldud kõigile ettevõtlikele ning ettevõtlusest huvitatutele! Klubi käib koos kaks korda kuus ja on kõigile avatud! 

Mida seal tehakse?

Suheldakse ja jagatakse omavahel mõtteid ettevõtlusteemadel. Viiakse läbi töötubasid ning katsetatakse ja õpitakse erinevaid meetodeid, mis on tarvilikud nii ettevõtluses, kui muidu erinevaid ettevõtmisi ellu viies. Kutsutakse ettevõtjaid ja teisi väliskülalisi praktilisi näpunäiteid jagama ning kui võimalik käiakse ka majast väljas. Viiakse ellu mõni huvipakkuv projekt ning õpitakse selle käigus. 

Miks ma peaksin klubisse tulema?

Ükskõik, kas sa oled kunagi mõelnud ettevõtjaks hakkamise peale või mitte, on sul kindlasti mingeid mõtteid, mida sa tahad ellu viia! Ettevõtlusklubi on koht, kus saab kohtuda omasugustega. Nende seast leiad endale nii mõtte- kui tegutsemiskaaslaseid. Kindlasti on see koht, mis toetab sind, kui viid ellu mõnd praktilist projekti või ülesannet, olgu see siis ettevõtte asutamine, koolisisene projektitöö vms. 
 
Järgmine ettevõtlusklubi toimub 27.10 kl 16.00 Põllu 11A 214 ning teemaks on Äriideede töötuba.

Töötoas tutvume meetodite ja tööriistadega, kuidas leida ideid ja nende seast sobivamad välja noppida. Näis, ehk parimatest sünnivad päris ettevõtted, või projektid, mida kevadeks ära teha.
 
Ettevõtlusklubi tegemistega saab end lähemalt kurssi viia:  http://ettevotlusklubi.blogspot.com/

Info

Kirjuta business@mehisparn.eu või helista 508 17 15. Lepime kokku ning kohtume kogu teie kursuse või osakonnaga ning räägime täpsemalt nii ettevõtlusklubist, kui muudest üritustest, mis plaanis ja arutame, kuidas ettevõtlusklubi saab toetada igapäevast õppetööd koolis.

Avaldatud: 20.10.2010

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal