Heade tegude kooli õpilased loomade varjupaigas

Inspireerituna meie kooli tunnuslausest, tuli mõte aidata enne pühi kedagi, kes on hädas. Olles kõik suured loomaarmastajad, valisime välja Tartu kodutute loomade varjupaiga.

1

Meie esialgne plaan oli rõõmustada loomi mõnusa pika jalutuskäiguga, millest nad kindlasti kõige enam puudust tunnevad, kuna loomad on pidevalt ketis.
Siiski lähemalt uurides tuli välja, et jalutamas käiakse loomadega piisavalt ja abi vajatakse hoopis lume lükkamiseks ja puude ladumiseks.

2

Varjupaik võttis meid vastu väga soojalt ja meid innustas nende ennastsalgav ja hooliv suhtumine oma loomadesse. Ringkäigul tutvustati meile varjupaiga asukaid ja nende elutingimusi.

3_1

Tänu 8-liikmelisele naiskonnale, said puud laotud ja ka hinges hakkas kergem. Nüüd teame, et nii palju kui me varjupaiga osas aidata saime, me ka aitasime.
Lahkudes küsisin, kas saame veel kuidagi aidata?! Saame rääkida oma tuttavatele ja sõpradele, et selline koht on olemas ja loomad ei pea tänaval elama. Looma ei tohiks jätta tänavale saatuse hooleks, vaid inimesed võiksid koheselt pöörduda varjupaiga poole. Varjupaigast saab ka alati endale ustava sõbra leida.

4_1

Merilin Peedor
KM11

Avaldatud: 18.12.2012

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal