Heategevusüritus ” Aita Varjupaika “

Ärinduse ja kaubanduse osakonna müügikorralduse eriala I ja II kursuse õpilased korraldasid jõulueelse heategevusürituse „AITA VARJUPAIKA“ Tartu Kodutute Loomade Varjupaigas elavate loomade toetuseks.
Heategevusüritusse kaasati ka suuremad praktikaettevõtted, kes annetasid varjupaiga loomade jaoks toitu – konserve koertele ja kassidele.
Heategevuslik korjandus korraldati ka koolis, mille tulemusena laekus ligi 1900 krooni, mille eest osteti loomadele toitu. Kokku koguti ligi 700 purki konserve koertele ja kassidele, mis peaks muutma nende jõuluaja mõnusamaks.
Varjupaiga loomade eluasemete mugavamaks muutmiseks korraldati samuti korjandus, mille käigus koguti baika-, fliis- ja villatekke, puuvillaseid kaltsuvaipu, voodilinasid, froteerätikuid jne.
Heategevusüritus lõppes 14. detsembril Kodutute Loomade Varjupaigas, kus anti üle kõik kogutud loomade toit ja esemed. Õpilased korrastasid ja puhastasid Varjupaigas loomade eluasemeid, käisid koertega jalutamas ja
mängisid loomadega. See oli südamlik ja emotsionaalne üritus, mille eestvedajateks olid õpetajad Edda Sõõru ja Sirje Mets.
Avaldan tunnustust tehtud töö eest kogu meeskonnale ja loodan, et sellest kujuneb tore traditsioon.

Sirje Koido
ärinduse ja kaubanduse osakonna juhtivõpetaja

Avaldatud: 18.12.2007

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal