Ideelabor kutsub osalema

Käesoleval  õppeaastal on  Tartu Kutsehariduskeskuse õppurid  oodatud osalema Tartu ülikooli ideelabori tegemistes. Kui oled uudishimulik, ettevõtlik ja hakkaja, siis löö kaasa ja tule ideelabori uue hooaja tutvustamisele kolmapäeval, 18. septembril.

TÜ ideelabor toob kokku head ideed ja teotahtelised inimesed ning selleks, et head ideed mõtetest teostuseni jõuaks, stardib Ideelaboris kaks korda aastas Tramm 11. Selle programmi  raames aidatakse meeskondadel 11 nädala jooksul arendada põnevaid ideid reaalseteks lahendusteks. Arendatavate projektide tulemuseks võib olla nii toode, sotsiaalne ettevõte, teenus, tarkvara, ärimudel kui ka teadustulemus. Sõltuvalt projekti mahukusest võib oma ideed arendada kas üks või mitu hooaega järjest.

Ideelabori juhi Kalev Kaarna sõnul on ka kutsehariduskeskuse noored oodatud kaasa lööma. „Igaühes on peidus oskus leida põnevatele probleemidele huvitavaid lahendusi ja neid ellu viia. Seejuures on eriti suureks abiks, kui oskad ise oma kätega midagi ära teha,“ selgitas Kaarna  kutsehariduskeskuse õppuritega koostöö tähtsust.  Kokkuleppe kohaselt saavad Ideelabori tiimid prototüüpide tegemiseks kasutada ka kutsehariduskeskuse töökodasid.

Selle aasta Tramm 11 stardib juba 21. septembril  toimuval hooaja avaüritusel. Ideedega tutvumine, tiimide moodustamine ja projektiga alustamine toimub  kell 11-19 TÜ peahoones (Ülikooli 18). Oma osalussoovist saab märku anda siin: bit.ly/ideelabori_start_nr4

Ideelabori tegemisi tutvustatakse kutsehariduskeskuses kolmapäeval, 18. septembril  infotundides, mis toimuvad  kell 13.15 Põllu 11F-326 ja kell 14.15 Kopli 1B-121 konverentsisaalis.

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuht
tel 7361 877

Avaldatud: 16.09.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal