Tartu KHK Info-ja Karjäärinõustamiskeskuse töötajad käisid õppimas Taani kolleegidelt

25.09.2011-01.10.2011 käisid Tartu KHK Info-ja Karjäärinõustamiskeskuse töötajad Taanis kogemusi saamas Leonardo da Vinci õpirändeprojekti “Learning from the Experience of the Danish Career Services Professionals” (LED CSP) raames.

Vastuvõtvaks partneriks oli UU-Sjælsø Noorte Karjäärinõustamiskeskus, mis asub Birkerød`i linnas.
Antud projekt on 2010.a alanud koostöö jätk Taani karjäärinõustajatega, kes külastasid Leonardo da Vinci programmi raames Tartu KHK Info-ja Karjäärinõustamiskeskust maikuus. Taani kolleegide külaskäik andis esmase informatsiooni Taani süsteemi kohta ning arusaama, et sellest on väga palju õppida ja üle võtta Eesti süsteemi.

Õpirände raames said Tartu KHK Info-ja Karjäärinõustamiskeskuse töötajad tutvuda Taani haridus- ja karjääriteenuste ning karjäärispetsialistide väljaõppe süsteemiga, nõustamise andmebaasidega, mis võimaldavad luua iga õpilase individuaalse karjääriplaani, karjäärinõustamisemeetoditega, erivajadustega õpilaste nõustamise meetoditega, interaktiivsete karjäärimängudega ja nende litsentside ostu võimalustega, abiprogrammidega, mis aitavad pidurdada koolist väljalangemist, külastada üldharidus- ja kutsekoole, tööturuametit, kohtuda Taani kolleegidega, arutada edaspidiseid koostöövõimalusi.

Lisainformatsioon:
Andrei Atškasov
projektijuht
Tartu Kutsehariduskeskus
Tel.: +371 7361894
Mob.: +371 5267761
E-post: andrei.atskasov@khk.ee

Avaldatud: 06.10.2011

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal