Inglise keele suulise riigieksami järelkaja

Meie õpilaste inglise keele riigieksami suulist osa võtsid sel aastal vastu Miina Härma Gümnaasiumi õpetajad (üks neist Aasta Õpetaja 2007). Eksami lõppedes oli neil meie õpilaste keeleoskuse kohta palju kiidusõnu. Mitmed meie õpilased said maksimumpunktid või maksimumpunktide lähedasi tulemusi. Lisaks keeleoskusele kiitsid eksamineerijad meie õpilasi ka üldiselt. Samuti meeldis neile väga meie maja ja sõbralikud inimesed selle sees.

Avaldatud: 08.05.2008

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal