Välispraktikast Soomes juuksuriõpilase silme läbi

“Olen üks kolmest juuksuriõpilasest Tartu KHK-st, kellel oli võimalus viibida 5 nädalat välispraktikal Soomes. Olen seal veedetud ajaga ülimalt rahul. Kogu see kogemus oli ülimalt tore – meid võeti soojalt vastu, meisse suhtuti sõbralikult ja oldi väga külalislahked.

Meid külastanud Soome kliendid olid väga sõbralikud ning südamlikud. Kiideti väga palju ja uuenduste suhtes olid nad väga vastuvõtlikud.

Tööalaselt sain palju kogenumaks, targemaks ning tunnen, et arenesin oma erialal. Õppisin mitmeid uusi töömeetmeid, -tehnikaid, kasulikke nippe ja uusi võtteid. Kogu see kogemus oli minu jaoks uuenduslik ning andis tulevaseks erialaseks tööks kindla seljataguse ning tõstis enesekindlust. Tunnen, et saan kõigega hakkama.

Seal veedetud praktika ajal sain kõvasti indu juurde enda täiendamiseks ja arendamiseks sel erialal. Praktika käigus sain positiivset ning head tagasisidet, mis pani mind veel rohkem pingutama ja andma endast maksimumi igas töös ning tegemises.
See kogemus andis suure tõuke ja kõvasti indu juurde mu edasistel juuksuriõpingutel. Olen ülimalt tänulik, et sain oma juuksuri eriala kogemustepagasit täiendada niivõrd hea võimaluse läbi.”

Tartu KHK õpilane Kädi Kiis

Avaldatud: 16.06.2011

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal