Koka eriala kutseeksamid 23.-25.jaanuar 2007

Tartu Kutsehariduskeskus, kes on atesteeritud koka eriala kutseeksamikeskusena, korraldab koka eriala kutseeksamid sel talvel kolmel päeval. Koka eriala 2007. aasta lõpetajate seas on võrreldes varasemate lendudega tõusnud huvi koolilõpueksami ja kutseeksami ühitamiseks. Koka I taseme kutseeksamile registreerus Tartu KHK-st seekord kokku 26 õppurit, kes kõik sooritasid edukalt kirjaliku vooru ning on kutsutud kutseeksamile 24. ja 25. jaanuaril 2007. Mõlemal päeval asub kutsetunnistuse saamiseks oma erialaseid teadmisi ja oskusi kutseeksamikomisjonile näitama 13 noorkokka.

23. jaanuaril 2007 asuvad kutseeksamit sooritama 4 õppurit Valgamaa Kutseõppekeskusest ja 4 tegevkokka. Viimaste hulgast 3 tegevkokka, kelle tööandjaks on Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused, näitavad kutseeksamil oma erialaste teadmiste ja oskuste vastavust koka II taseme kutsetunnistuse taotlemiseks.

Kõigil nimetatud päevadel toimuvad kutseeksamid Kopli 1 õppehoones. Teoreetiline osa toimub auditooriumis 139 algusega kell 9:00. Pärastlõunal sooritatakse praktilised tööd õppeköögis ja söökla saalis.

Avaldatud: 21.01.2007

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal