Koka eriala kutseeksamid ja lõpueksamid edukalt lõppenud

Tartu Kutsehariduskeskuse noored kokad sooritasid 24. ja 25.jaanuaril 2007 koka I taseme kutsekvalifikatsioonieksamit, millele olid registreerunud koka eriala lõpugruppidest kokku 26 õpilast. Tartu KHK kokaõpilaste teoreetilisi teadmisi ja praktilisi kutseoskusi kontrollisid EHRL-i poolt määratud kutseeksamikomisjonid, kuhu kuulusid Atlantise restorani köögijuhataja Õnnela Muuga, Tallinna Merekooli söökla juhataja Mare Pihl (komisjoni esimees), Tallinna Teeninduskooli õpetaja Dina Aarma ja Kuressaare Ametikooli osakonnajuhataja Maret Õunpuu 24.jaanuaril ja Õnnela Muuga (komisjoni esimees), Maret Õunpuu ja EHTE kooli õpetaja Küllike Varik 25.jaanuaril.
Eksamikomisjonide hinnagul näitas 24 Tartu KHK noort kokka teadmiste ja oskuste taset, mis väärib koka kutse omistamist. Seega saavad Tartu KHK koka eriala 46-st lõpetajatest 24 noort kokka lisaks koolilõputunnistusele ka koka I taseme kutsetunnistuse.
Ülejäänud noored kokad tõestasid oma kutsealaseid teadmisi ja oskusi koolilõpueksamil, mis leidis aset 26.jaanuaril 2007 Kopli 1 õppeköögis ja sööklas. Lõpueksamikomisjoni tööd juhtis Ülikooli Kohviku peakokk Ahto Kikas, komisjoni liikmed olid Tartu KHK esindajad.

Avaldatud: 28.01.2007

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal