Kolleegid Gruusiast stažeerivad meie koolis

9.-20. märtsini 2009 on arengukoostöö projekti “Aitame kaasa Gruusia kutsehariduse arengule- kaasaegne kutseõpe ja juhtimine” raames Tartu Kutsehariduskeskuses stažeerimas 2 autoremondi ja 2 infotehnoloogia eriala kutseõpetajat ning 1 sekretäritöö ja arvutiõpetuse eriala õpetaja.

Kahe nädala jooksul tutvutakse siinsete vastavate erialade õppekavadega, nende järgi õppetöö ja praktika korraldamise põhimõtetega, erialaste kutseeksamite süsteemiga ning täiendatakse oma erialaseid teadmisi ja oskusi uute tehnoloogiate tundmaõppimisega ja pedagoogilisi teadmisi külastades ja analüüsides erinevaid tunde.
Saadakse osa ka erinevate erialade kutsevõistlustest ja kooli Avatud Uste Päevade raames toimuvatest üritustest, sealhulgas ka nende korralduslikust poolest.

Stažeerijad on nendest koolidest, mis on valitud Gruusia kutsehariduse keskusteks ja neil on lisaks oma kooli arendamisele kohustus jagada saadud informatsiooni edasi teistele Gruusia kutsekoolidele. Kahe nädala jookul siit saadud info vormistavad stažeerijad isikliku portfooliona.

Projektijuht on Tartu Kutsehariduskeskuse direktor Andrus Kompus.

Avaldatud: 08.03.2009

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal