27. aprillil 2011 toimub Tartu KHK-S koostööseminar

Tartu Kutsehariduskeskus alustas ESF projekti “Õppijat toetavate süsteemide arendamine” tegevustega, mille üldeesmärgiks on ennetada kutsekooli õpilaste õpiraskusi ja vähendada väljalangevust, arendada õppijat toetava kooli sise- ja välisvõrgustikku.

Projekti raames toimub kolmapäeval, 27. aprillil 2011 Tartu Kutsehariduskeskuses koostööseminar ettevõtetega, mille eesmärgiks on koostöös ettevõttega tõhustada erivajadustega inimeste tööle rakendumist.

Seminarile on oodatud kõik Tartu linna ja maakonna ettevõtjad ning nende esindajad, kes soovivad rohkem teada erivajadustega inimeste tööle rakendamise võimalustest, soovivad leida erivajadustega kvalifitseeritud ja ettevõttele lojaalset tööjõudu ning suurendada koostööd Tartu Kutsehariduskeskusega.

Arutusele tuleb, millised on ettevõtte ootused töötaja ettevalmistamisel praktikaks ja hiljem tööks, riigipoolsed toetused ettevõtjale erivajadustega õpilaste tööle rakendamisel. Seminarile on palutud esinema oma ala spetsialistid, kogemusi jagavad ka ettevõtjad ja õpilased.

Seminari kava:

11.45 – 12.00 Tervituskohv ja registreerimine

12.00 – 12.10 Koostööseminari avamine – Andrus Kompus, Tartu Kutsehariduskeskuse direktor

12.10 – 12.45 Projekti „Õppijat toetavate süsteemide arendamine“ tutvustus.
Ülevaade hariduslikke erivajaduste õpilaste hetkeolukorrast Tartu Kutsehariduskeskuses – Merle Väliste, Tartu Kutsehariduskeskuse tugisüsteemide talituse juhataja

12.45 – 13.30 Mis on hariduslik erivajadus? Millega peaks arvestama tööandja haridusliku erivajadusega inimese palkamisel? – Ana Kontor, Tartu Nõustamis- ja Õpiabikeskuse juhataja

13.30 – 14.00 Tööle saamist toetavad teenused erivajadusega inimesele ja tööandjale – Pille Pruks, Eesti Töötukassa juhtumikorraldaja

14.00 – 14.20 Erivajadustega inimeste praktika ja töö juhendamise kogemus – Ene Sokk, AS Sangar

14.20 – 14.35 Erivajadustega töötaja kogemus

14.35 – 15.00 Diskussioon

Kohtumiseni koostööseminaril!

Täiendav info: Koostööseminarile registreerimine toimub e-posti ja telefoni teel, kontaktisik: Andrei Atškasov, projektijuht, e-post: andrei.atskasov@khk.ee, tel 736 1876, mobiil 526 7761.

Avaldatud: 12.04.2011

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal