Kursustevahelisel jalgpalliturniiril selgitasid 27 võistkonda paremust

17.-18. septembril toimunud kursustevahelisel jalgpalliturniiril osales rekordarv – 27 võistkonda kokku umbes 200 mängijaga.

Põhikoolijärgseid  esmakursuslasi oli võistlema tulnud üheteistkümnelt kursuselt ning parimateks jalgpalluriteks osutusid seekordsel turniiril kokad õppegrupist K113. Kulla  viisid koju  Ralf Kononenko, Kaldin Raidväli, Arnis Alasild, Steven Kõre, Sander Orlo, Jürgen Kolk, Kermo Veesaar ja Markus Pärn.

Teise koha pälvis laomajanduse õppegrupp LM13 ja  tubli kolmanda koha vääriliseks tunnistati elektrikud EL13 kursuselt.

Keskkoolijärgsete ja põhikoolijärgsete vanemate kursuste arvestuses  heitlesid  parima jalgpallimeeskonna tiitlile  16 kursust.

Väga tasavägise finaalmängu  pidasid maha tulevased  pottsepad ja rekreatsioonikorraldajad. Kutsehariduskeskuse kuldsed medalid riputati kaela  RK13  meeskonnale koosseisus Jargo Pütsep, Sander Mandel, Risto Alberg, Tõnis Petersell, Hans-Cristian  Maasikmäe, Kristjan Jõgisaar ja Andres Jõeleht.

Tasavägised teised olid   pottseppade kursus PTS13 jalgpallurid  ja kolmas koht kuulus MTK13 kursuse võistkonnale.

Juba traditsioonilise jalgpalliturniiri korraldaja Meida Veskus rõõmustas rohkearvulise  osavõtu pärast, kuid lisas, et kindlasti jäid mõned tugevad meeskonnad kõrvale  praktikaperioodi tõttu ja mulluse turniiri kuldne kursus TK12 ei saanud seekord kuuldavasti meeskonda kokku. „Eks talvisel saalijalgpalli turniiril on jälle uued võimalused,“ lisas ta.

Turniiril tegutsesid kohtunikena Karl Johan Tuulik (AHS13), Valdur Joa (ME12) ja Daniel Sepp ning korraldada  aitasid  kehalise kasvatuse õpetaja Sirje Kikas ja  jalgpallitreener Vladimir Karev.

Täname ka turniiri peasponsorit ilmataati, kes jalgpallimängu huvilisi soosis  ja ootas vihmasabinaga mängude lõpuni.

Lisainfo:
Meida Veskus
tel 7361 839

Avaldatud: 19.09.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal