KUTSEHARIDUS KOGUB TUULT TIIBADESSE

Kooli direktor Andrus Kompus ütles „Tere tulemast!” 1 368-le uuele ametiõppijale. Nii palju pole esmakursuslasi veel kunagi varem olnud. Nende hulgas on nii „verirohelisi”, kevadel kooli lõpetanuid kui ka kogenenumaid õppijaid. Keskmine konkurss ühele kohale ulatus üle kahe.

Erialade lõikes valitses kõige suurem huvi keskhariduse baasil – juuksuri (8 soovijat), ärikorralduse (6), reisikorralduse (5), koka (5), ja autotehniku (4) erialade vastu.

Põhihariduse baasil – arvutid ja arvutivõrgud (3,5), autotehnik (3), automaaler (3), keevitaja (3) ja ehitusviimistlus (2).

Tartumaalt õppima tulnud moodustasid vastuvõetutest vaid poole (52%), seega on TKHK hinnatud ametikool ja siia tullakse õppima üle kogu Eesti.

Käesoleval aastal kooli lõpetanuid oli sisseastujate hulgas umbes kaks kolmandikku (62%), mis tähendab, et õppima tuli ka varasematel aastatel lõpetanuid.

Esmakursuslasi tervitas ka kooli reklaamikampaania juhtfiguur – CONTRA alias Margus Konnula – kes ütel, et mulle miildis tüüd teta, aga üttegi ametit pole viil selges saanu, pitää viil oppi.

Küll on Contral „varukast võtta” luuletamine ja nii said ehitajad ja kokad endile oma luuletuse, mille eest lõbus saalitäis tänas Contrat tugeva aplausiga.

Autasustati veel konkursi „Aasta tegu 2009” , milleks osutus E-päeviku kasutuselevõtt võitjat, IT talituse juhatajat Rauno Jakobsoni.

Seejärel juhatas direktor Andrus Kompus suurt koolikella helistades sisse õppeaasta esimese tunni – klassijuhataja tunni.

Avaldatud: 01.09.2009

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal