Kutsehariduskeskus kutsub ettevõtlusnädalal külla

Tartu Kutsehariduskeskus kutsub 7.-12. oktoobril peetava ettevõtlusnädala raames tutvuma kooli  õppimisvõimaluste, toodete ja teenustega ning osalema seminaridel.

Praegustele ja tulevastele koostööpartneritele korraldab Kutsehariduskeskus 9. oktoobril algusega kell 12.30 seminari, kus räägitakse  kutsehariduse ja ettevõtete koostöövõimalustest töötajate arendamisel. Seminaril tutvustatakse töötajate täienduskoolituste korraldamise paindlikke võimalusi ning personali arengu ja motiveerimisega seotud väljakutseid.

Lisaks tasemeõppele on Kutsehariduskeskusel pikaajalised kogemused tööalaste täienduskoolituste korraldamisel.  Täiskasvanukoolituse osakonna juhataja Ena Drenkhani sõnul iseloomustavad neid paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad-praktikud, tänapäevane tehnoloogia ning kliendikeskne lähenemine. „Seminaril jagame näpunäiteid personali kui ettevõtte olulise vara väärtuse kasvatamiseks ja näiteks põnev koolitus võib olla inspireeriv, arendav kui ka motiveeriv.“

Koostööseminarile ootame ettevõtete juhte, personalijuhte ja teisi, kes tegelevad töötajate arendamisega.

Ettevõtlusnädalal toimuvad ka avatud ringkäigud. 8. oktoobril algusega kell 15.00 saab käia Kopli tänava õppekorpuses ning vaadata  toitlustuse ja teenindusvaldkonna, ehitus- ja puidutöö, õmblemise, iluteeninduse, turismi ja infotehnoloogia osakondades pakutavat.

9. oktoobril kell 15.00 on aga huvilised oodatud Põllu tänava õppekorpusesse autotöökoja, elektri- ja metallitöö ning laonduse õppebaasidesse.

Ena Drenkhani sõnul annavad ringkäigud hea ülevaate õppimisvõimalustest, aga ka kooli töökodade tehnoloogilistest võimalustest. „Kutsehariduskeskuse töökojad ja õppurid võiksid üha enam olla Tartu ettevõtetele allhankepartneriteks või prototüüpimise laboriteks,“ sõnas Drenkhan ning lisas, et ettevõtetega koostöö ja reaalsete praktikaülesannete tegemine parandab ka tulevaste meistrite ettevalmistust.

Kutsehariduskeskuse ettevõtlusnädala kavas on lisaks veel erinevad seminarid koolituste korraldamisest, restoranis toimuvatel ärikohtumistel käitumisest ja toote pakendi olulisusest ning toimub ka fruktodisaini õpituba.

Ettevõtlusnädala üritused Tartu Kutsehariduskeskuses on tasuta kuid palume eelnevalt registreerida. Info ja registreerimine: http://khk.ee/koolitus/archives/913

Lisainfo:
Ena Drenkhan
tel: 7361 832

Avaldatud: 01.10.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal