Kutsehariduskeskuse õpilased tegid jõulud ilusaks

Tartu Kutsehariduskeskuse ärinduse ja kaubanduse osakonna õpilased korraldasid   heategevusprojekti „Jõulud ilusaks“ ja viisid selle raames jõulurõõmu Tartu Mäe Kodu ja Tartu Koidu Keskuse lastele ning Tartu Hooldekodu eakatele.  Heategevust toetasid kümned Tartu ettevõtted.

9. detsembril toimus Tartu Hooldekodus kontsert, millel esines kutsehariduskeskuse segaansambel ja teised esinejad, samuti lauldi koos jõululaule. Hooldekodu elanikele viidi ka  kingipakid ja lausuti kauneid jõulusoove.

Sama päeva õhtul said aga Mäe Kodu ja Koidu Keskuse lapsed lustida   Fun Bowlingu keskuses. Lastel oli võimalus mängida bowlingut, nautida sööki-jooki, tunda rõõmu mustkunstniku trikkidest ning lasta teha omale näomaalinguid. Lõpuks saabus kauaoodatud jõuluvana koos vahvate kingitustega.

Lapsed olid õnnelikud ja õhinal, jõulukingid suurepärased ja pidu koos söögilaua ja kõige sinna kuuluvaga meeleolukas! Mäe Kodu ja Koidu Keskus tänasid õpilasi südamest selle hästi korraldatud jõuluüritus eest ja soovisid  lusti ja südamesoojust ning aega hoolida.

bowlingus

Jõulud ilusaks

Heategevusprojekti „Jõulud ilusaks“ korraldajad tänavad toetajaid, kes oma lahkete annetustega aitasid jõule ilusaks luua. Täname südamest Nõo Rannahalli, Jääaja Keskust, Aksum Gruppi, Werneri kohvikut,  Kirjastust Elmatar, Metro Võileivakohvikut, Kumi-Ura KY,  Postimeest, Salvestit,  Charlot OÜ, Pagaripoisid OÜ, Politsei- ja Piirivalveametit, Estoveri, OÜ Gift Line, Expressions´it ja Astri Grill AS.

Suur tänu toetajatele: Tanel Muuli, Ranet Tõnissoo, Marge Kohtla, Katrina Koha, Andrus Novoseltsev, Sten Tiidt, Peep Potter, Väino Põllumäe, Merlin Paas, Tõnis Vähi, Keity Tõruke, Raneli Lillevald, Joosep Eendra, Enelis Põder, Rain Avarmaa, Rutt Sõmerik ja Tartu KHK segaansambel Marika Pauluse juhendamisel.

Teie abiga saime vanuritele igasse tuppa kalendrid, moosid, mandariinid ja kommid. Lapsed said kingikottidesse magusat, kleepse, raamatuid, kinkekaarte, patsikumme, mänguasju ja muud.  Ükski heategu, ükskõik kui väike, ei ole kunagi raisatud.

Lisainfo:
Regina Joosep
ärikorralduse õpilane
regina.joosep@khk.ee

Avaldatud: 16.12.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal