Kutsevõistluste “Aasta tegija 2008” tulemused

Ülekooliliste kutsemeisterlikkuse võistluste “Aasta tegija 2008” tulemused
Raul Joost I koht arvutispetsialist
Set Silliksaar II koht arvutispetsialist
Margus Kaldmaa III koht arvutispetsialist
Eiko Leegiste I koht arvutispetsialist
Marek Pärssim III koht arvutispetsialist
Kirsika Kuusk parim kinkepakk müüja
Tiiu Eensaar parim mälutestis müüja
Kristiina Pajo kiirem kassapidaja müüja
Kristiina Pajo I koht müüja
Tiiu Eensaar II koht müüja
Cäthli Koort III koht müüja
Katrina Belov I koht müügikorraldaja
Kristi Aarn II koht müügikorraldaja
Liis Taavel III koht müügikorraldaja
Andreas Liiv I koht mehhatroonik
Andreas Rebane Ikoht mehhatroonik
Marko Oppar III koht mehhatroonik
Raul Jõgi I koht autotehnik
Veljo Huugen II koht autotehnik
Robert Jõela III koht autotehnik
Margit Mettus I koht sekretär
Merli Reinuste II koht sekretär
Ingrid Kabonen III koht sekretär
Kaarel Kõrv I koht tisler
Marko Siimann II koht tisler
Leho Laaser III koht tisler
Tauno Põder I koht treial
Tarmo Viljamaa II koht treial
Sander Batško III koht treial
Leonid Gogolin I koht lukksepp
Kaijo Kriel II koht lukksepp
Mait Mansberg III koht lukksepp
Andres Lukksepp I koht elektrik
Aare Timma II koht elektrik
Roman Leškin III koht elektrik
Vitali Snagovski I koht keevitaja
Dmitri Pozdnjakov II koht keevitaja
Denis Batjuškov III koht keevitaja
Maarja Loorits I koht kodumajandus
Pille Tamm I koht kodumajandus
Kadi Kihva II koht kodumajandus
Raili Hiiuväin II koht kodumajandus
Mariliis Kohva III koht kodumajandus
Karoliin Välba III koht kodumajandus
Liina Joost I koht rõivaõmbleja
Liisa Liibov II koht rõivaõmbleja
Albina Lukjanova III koht rõivaõmbleja
Maris Silm kõige filigraansem töö rõivaõmbleja
Gerli Silm I koht juuksur
Sylva Peedimaa II koht juuksur
Signe Saarniit III koht juuksur
Melya Mazorov III koht juuksur
Signe Saarniit publiku lemmiksoeng juuksur
Tõnis Tooming I koht pagar
Merlin Pedak I koht pagar
Aili Komp II koht pagar
Lagle Lepp II koht pagar
Jaanus Kling III koht pagar
Kristen Madissoo III koht pagar
Aia Sinilaht I koht kondiiter
Gerda Kranich I koht kondiiter
Kristiina Plisskaja II koht kondiiter
Marju Maasik II koht kondiiter
Karin Klemmer III koht kondiiter
Kerttu Kirsimäe III koht kondiiter
Helen Kirsi I koht kokk
Aleksander Ugur II koht kokk
Birgit Tamm III koht kokk
Kaisa Kliimand I koht kokk
Algis Alaver II koht kokk
Ethel Lõhmus III koht kokk
Algis Alaver parim meeskonnatöö kokk
Aleksander Ugur parim meeskonnatöö kokk
Tiiu Parm I koht teenindaja
Marge Raiv II koht teenindaja
Kadri Järlik III koht teenindaja
Marge Raiv särava ja sõbraliku teeninduse eest
Janek Järveots I koht müüriladumine
Marko Purret II koht müüriladumine
Andres Hermaste III koht müüriladumine
Eenos Henno I koht plaatimine
Rain Avastu II koht plaatimine
Enrico Zaslavski III koht plaatimine

Avaldatud: 18.03.2008

  • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

    Loe edasi »

  • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

    Loe edasi »

  • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

    Loe edasi »

  • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

    Loe edasi »

  • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

    Loe edasi »

fraktal