Kutsu sõber kooli!

21.-24. novembril saavad kõik õpilased kooli kutsuda oma sõpru, et näidata kuidas kutsehariduskeskuses elu käib. “Kutsu sõber kooli” nädalal teeme klasside ja töökodade uksed lahti kõigile uudishimulikele aga ka neile, kes ise sooviksid tulevikus kutsehariduskeskusse õppima tulla.

Nädala jooksul  on võimalus külla tulnud sõpradel olla koolitundides ja töökodades õpilaste töövarjuks, lisaks tutvustame igal hommikul lühidalt ka kooli. Loomulikult pakume kutsujatele ja sõpradele tasuta koolilõunat. Kuna novembri lõpus toimub ka Euroopa kutseoskuste nädal, siis  anname kõigile võimaluse osaleda erilistes töötubades, mille viivad läbi meie kooli vilistlased ja õpilased. Nii näiteks saab vilistlase Indrek Haasi juhendamisel valmistada stencil tehnikas oma portree. Koos mulluste Rakett 69 osalejate Karl Lõbusa ja Gert Leesiga saab lahendada võistlusliku ülesande. Saabuva advendiaja eel on võimalik osaleda piparkoogikaunistamise töötoas, või proovida kätt ja silma lasketiirus.  Õpi ja koge ka ise midagi uut ja huvitavat!

Sõprade kutsumine on lihtne:
1. Räägi oma sõpradele, mis toimub, jaga linki  või eventi ning kutsu nad kooli külla.
2. Vaata oma tunniplaanist, mis päeval ja mis ajal on kõige rohkem action´it – et kõigil oleks vahvam. Sõber võib tulla kogu päevaks või vaid mõneks tunniks, nii nagu teile sobivam on!
3. Registreeri enda ja sõbra osalus just selleks päevaks – siis me teame keda ja millistesse tundidesse on oodata.
4. Ja siis pole muud, kui #kooskoolis päeva nautida.

Registreeri ennast ja sõpra osalema SIIN

 

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuht
kaire.mets@khk.ee
7361 877

 

Avaldatud: 31.10.2017

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal