Kutsume kooli avatud ringkäigule

Esmaspäeval,  25. novembril algusega kell 18.00 kutsub Tartu Kutsehariduskeskus  huvilisi tutvuma   koolis õpetatavate erialade ning õppetingimustega.

Mugaval õhtusel ajal tutvustavad erinevate erialade spetsialistid kooli õppetingimusi ja õpetatavaid erialasid, käia saab erinevates õppetöökodades ning sisse põigatakse ka klassiruumidesse, spordisaalidesse ja õpilaskodusse. Kell 18.00-20.00 toimuvad  kooli tutvustavad ringkäigud nii  Põllu kui Kopli tänava õppehoonetes.

„Kuigi uus õppeaasta tundub olema mägede taga,  kutsume noori aegsassi oma valikuid planeerima,“ selgitas koolitusjuht Ülle Antson ning kutsus kooli tutvustavale ringkäigule  nii tulevasi õppureid, lapsevanemaid  kui ka lihtsalt huvilisi.

Kopli tn õppehoone ringkäik:
kogunemine Kopli 1 B-korpuse fuajees
18.00-18.30 Kooli lühitutvustus: erialad, õppekorraldus, sisseastumine (B-121)
18.30-20.00 Töökodade külastus: ehitus ja puidutöö, õmblemine ja iluteenindus, turism, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, pagar-kondiitrid, toitlustus ja majutus, hotell ja ühiselamu.

Põllu tn õppehoone ringkäik:
kogunemine Põllu 11 A-korpuse fuajees
18.00-18.30 Kooli lühitutvustus: erialad, õppekorraldus, sisseastumine
18.30-20.00 Töökodade külastus: autoerialad, metallierialad, mehhatroonikute ja elektrikute labor, keevituse töökoda, ärindus- ja kaubandusosakonna praktikaruumid.

Osalemine on tasuta, kuid palume ette registreerida SIIN
Täpsemat infot ringkäikude kohta saab kooli kodulehelt või koolitusjuht Ülle Antsonilt:  e-post: ylle.antson@khk.ee;  tel: 7361 876

Avaldatud: 22.11.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal