Leonardoga Euroopasse

Eesti Leonardo Keskus on heaks kiitnud 2 Tartu Kutsehariduskeskuse poolt esitatud projekti. Projekti „Kogemus töötamaks Euroopas” raames on 2006/2007 õppeaastal 29 õpilasel pagar-kondiitri, toiduainete töötlemise, turismikorralduse, rekreatsiooni ja hotellimajanduse erialadelt võimalik ettevõttepraktika läbida Saksamaal Hamburgis ja Schwerinis. Praktika sisu ja kestus tuleneb õppekavast.
Projekti „Kooli ja ettevõtte roll õpipoisikoolituses”, mis on kirjutatud koostöös Võrumaa Kutsehariduskeskuse ja Valgamaa Kutseõppekeskusega, raames avaneb 5 Tartu õpipoisikoolituse juhendajale võimalus tutvuda õpipoisikoolituse korraldusega Hollandis, Saksamaal ja Soomes.
Projektide kogumaht on rohkem kui miljon krooni.
10. veebruariks 2006 laekus Eesti Leonardo keskusesse 55 taotlust vahetusprojektide läbiviimiseks. 17. aprillil toimus Leonardo da Vinci programmi 2006 a. arendus- ja vahetusprojektide valikukomisjoni e-hääletus. Komisjon kinnitas ekspertide hindamistulemused ja otsustas rahastada 40 projekti
Leonardo da Vinci programmi 2006 aasta vahetusprojektide kogueelarvest 825 000 EUR jagati välja 740 876 EUR.
Projektide valikukomisjon otsustas vastavalt ekspertide kogu ettepanekule kuulutada välja täiendava taotlusvooru kutseharidust omandavate õppurite, kõrgharidust omandavate õppurite ja noorte töötajate praktikaprojektidele ning spetsialistide ja keeleõpetajate lähetusprojektidele. Taotluste esitamise tähtaeg on 1. juuni 2006.
Täiendav info Eesti Leonardo Keskuse kodulehelt www.innove.ee

Avaldatud: 20.04.2006

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal