Logistika eriala esimene lend tegi ajalugu

Tänavu  lõpetab Tartu Kutsehariduskeskuse logistika eriala  esimene lend. Eile sooritasid kõik 23 tulevast logistikut edukalt  kutseeksami.

„Esimene lend on ajalooline ka seetõttu, et õppurid  näitasid  kutseeksamitel väga head  taset,“ rääkis ärinduse ja kaubanduse  osakonna juhataja Sirje Koido.  Maksimaalse 10-punkti  lähedase tulemusega sooritas eksami Teele Taniel, kes kogus 9,7 punkti.  Mullu „Noor Meister 2013“ peetud logistikute kutsevõistluse võitja  Hannes Heinmäe ning Joonas Naar  sooritasid eksami 9,6 punktiga.  Kokku kogus eksamil 9 punki või enam lausa 12 lõpetajat.

Koido sõnul tuleb heade tulemuste eest tänada kursusejuhendajat ja logistika kutseõpetajat Aili Kvelli ning samuti logistika õpetajat Tiina Kraavi. Ka eksamikomisjoni esimees,  Eesti Ostu- ja Tarneahelate Juhtimise Ühingu juhatuse liige Ain Tulvi  tunnustas õpetajate väga professionaalset tööd, sest nii kõrgete tulemustega pole  eelnevalt eksameid vastu võetud.

” Heade kutseoskustega logistikuid oodatakse juba tööle ning  osa lõpetajatest on omale erialase rakenduse leidnud,”  kinnitas Koido.

Esimene lend  logistikuid saavad lõpudiplomi kätte 5. veebruaril Vanemuise kontserdimajas  toimuval aktusel

Lisainfo:
Sirje Koido
osakonnajuhataja
tel: 7 361 976

Avaldatud: 22.01.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal