Maie Kass ja Kristine Kivi pälvisid stipendiumid Eesti Hotellide ja Restoranide Liidult

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHRL) autasustas Tartu Kutsehariduskeskuse koka eriala IV kursuse õpilast Maie Kassi ja majutusteeninduse eriala III kursuse õpilast Kristine Kivi hotelli ja toitlustuserialade ametiväärtustamise raames stipendiumiga.

EHRL-i stipendiumile võivad kandideerida hotelli- või toitlustuserialasid õpetavate EHRL-i liikmeteks olevate kutseõppeasutuste õpilased, kes on vähemalt ühe aasta oma erialal õppinud. Kandidaadid peavad olema hea õppeedukusega, arenenud distsipliinitunnetusega, aktiivsed nii koolisisestes- kui ka koolivälistes ettevõtmistes, tundma süvendatud huvi eriala vastu ning olema edukalt läbinud EHRL-i liikmeshotellides ettenähtud praktikad.

Just sellistele nõudmistele vastavad õpilased meie õpetajatele silma hakkasidki. EHRL-i stipendiumi kandidaatideks esitati suure pühendumisega aval suhtleja Maie Kass, kes otsib pidevalt uusi enesetäiendamisvõimalusi, osaleb erinevatel võistlustel, sooritas Leonardo da Vinci toel välispraktika Hispaanias ning seejärel omainitsiatiivil praktika Rootsis, ettevõtliku ja andeka noorena on Maie koos kaaslasega loonud catering-ettevõtte Mõtsik Küük OÜ  ja tema õppimist iseloomustab keskmine hinne 4,82. Ning alati sõbralik Kristine Kivi, kes on aktiivne teenindaja nii kooli üritustel kui ka väljaspool kooli, osaleb edukalt koolisisestel- ja üleriigilistel kutsevõistlustel, sooritas kõrgetele hinnetele ettevõttepraktikad Tamula ja Kubija hotellides ning on üldse väga vastutustundlik ja täpne talle antud ülesannete täitmisel. Kristine õpitulemused võtab üheselt kokku keskmine hinne 4,86.

EHRL-i stipendiumifond on 2000 eurot ning stipendiumi suurus ühele õpilasele alates 155-st eurost. Lisaks rahalisele tunnustusele, on stipendiaadid peale kooli lõppu eelistatud seisus, kui kandideerivad näiteks vakantsetele tööpakkumistele EHRL-i liikmeks olevates ettevõtetes.

EHRL jagab stipendiume kord aastas ja seekord kutsuti Maie Kass koos juhendaja Liia Siniveega ning Kristine Kivi koos juhendaja Aina Rüütliga pidulikule tseremooniale 20 novembril k.a. Meriton Grand Conference&Spa Hotelli Tallinnas.

Avaldatud: 21.11.2012

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal