Majutusteenindajate kutsevõistluste võit Tartu KHK-sse!

Sihtasutuse Innove ja Kuressaare Ametikooli poolt korraldatud üleriigilised majutusteenindate kutsevõistlused toimusid 31.03 – 01.04 Kuressaares. Kutsevõistlustel osales 20 õpilast, kes õpivad majutus- või hotelliteeninduse erialadel Kuressaare Ametikoolis, Tartu Kutsehariduskeskuses, Tallinna Teeninduskoolis, Haapsalu KHK-s, Pärnumaa KHK-s ja Võrumaa KHK-s.

Võistlusülesande kohaselt tuli võistlejatel sooritada teoreetiliste teadmiste test, katta laud vastavalt etteantud menüüle, korrastada hotellituba ja lahendada situatsioonülesanne.

Majutusteenindajate kutsevõistluste võitja au kuulus Tartu KHK õpilasele Kairit Jalastile, kellele järgnesid Egle Laidinen ja Kristel Keskküla Kuressaare Ametikoolist.
Kairit Jalasti kõrval Tartu Kutsehariduskeskust esindanud Ingrid Ojassoo, Henelin Lõhmus ja Mai-Liis Roomet näitasid hindajatele häid kutsealaseid oskusi, kuid soorituste tulemused sel korral auhinnalist kohta ei toonud.

Kutsevõistluste avamisel ettekantud Kairiti, Ingridi, Henelini ja Mai-Liisi ühise kodutööna valminud kooli ja võistlejate tutvustus tunnistati eripreemia vääriliseks.

Kutsevõistlustel Kuressaares toetasid meie õpilasi juhendajad Piret Rosenthal, Katrin Kivisild ja Martin Otti, kes said suurepärase kogemuse hindamiskomisjoni töös osaledes. Kõigi osalenud koolide õpetajad said hinnata teiste koolide võistlejaid.

Tänud õpilasi juhendanud ja kutsevõistlusteks valmistumisel toetanud õpetajatele!

Õnnitlused võitjatele!
Edu järgnevatel kutsevõistlustel!

Tiina Kivimeister
Majutus- ja toitlustusosakonna juhataja

Avaldatud: 05.04.2011

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal