Mardilaadal saab maailma parimaid pitsasid

Mardilaat toimub neljapäeval 9. novembril kell 10.00-14.00 Kutsehariduskeskuse Põllu 11A õppekorpuse fuajees. Muuhulgas küpsetab laadal pitsasid Rasmus Punkar, kokaraamatu “Ma armastan pitsat, pole midagi parata” autor. Kiirematel ostjatel on võimalik saada ka autori pühendusega pitsaraamatut.

Laadal kaubeldakse eelkõige meie õpilaste ja õpetajate poolt valmistatud toodetega. Näiteks pakutakse käsitööd, ehteid, küpsetisi. salateid. Saab tellida on-site Hiina Tuina massaži professionaalselt massöörilt ja osaleda õnneloosis.

Koos õpilasesindusega pakutakse tasuta teed ja kohvi. Lisaks on võimalik teha pilt koos kooli maskoti Tigu Teodoriga ja osta lubadusveksleid. Laadameeleolu loovad muusikaõpetaja Marika Pauluse juhendamisel kooli õpilased.

“Tahame laadal pakkuda rõõmu ja head meeleolu kõigile,  samuti anda meie õpilastele praktilist kogemust kauplemisel,” sõnas Heikko Rannamees, üks  peakorraldajatest. Laata organiseerivad ärikorralduse eriala õpilased ja õpetajad.

Osa laada tulust kasutatakse heategevuseks, korraldades Mäe lastekodu ja Tartu hooldekodu elanikele jõuluürituse.

Kauplejad saavad endast Heikkole märku anda kuni 7. novembrini.

Lisainfo:
Heikko Rannamees
heikko.rannamees@khk.ee
tel. 58005544

Avaldatud: 27.10.2017

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal