Meelis Juhkam pälvis Talent Plastics Tartu ASi stipendiumi

Talent Plastics Tartu Asi stipendiumikomisjon otsustas määrata stipendiumi Tartu Kutsehariduskeskuse mehhatroonika eriala esimese kursuse õpilasele Meelis Juhkamile.

Võrumaalt pärit Meelis Juhkam asus Tartu Kutsehariduskeskuses mehhatroonika erialale õppima 2015.aasta sügisel. „Olin üle poole aasta Sangaris mehhaanikuna tööl, sealt see huvi tuligi,“ selgitas ta oma valikut. „Olen väga rahul oma valikuga. Usun, et mehhatroonika erialal on perspektiivi ja kogu see valdkond kasvab pidevalt,“ kinnitas ta.

Meelis Juhkamit on iseloomustatud kui suure õpihimuga, uudishimulikku, täpset ja korrektset õpilast, kelle õppeedukus on silmapaistev – keskmine hinne 5,0. „Omajagu tööd ja vaeva tuleb näha, kutsekoolis niisama midagi kätte ei tule, aga kui on tahtmist siis saab hakkama,“ selgitas ta oma suurepäraseid tulemusi. Juhkami sõnul loob stipendium head võimalused õpinguteks ja enda erialaseks täiendamiseks. Samuti tagab stipendium õppetulemuste stabiilsuse ning võimaldab keskenduda eriala omandamisele.

Talent Plastics Tartu AS stipendium asutati eesmärgiga aidata kaasa kutseõppe edendamisele Tartus ja toetada Tartu Kutsehariduskeskuse õpilaste õpinguid. Stipendiumikonkurss toimub kaks korda aastas ning stipendiumile saavad kandideerida kutsehariduskeskuse tööstustehnoloogia osakonna õpilased.

Talent Plastics Tartu AS on plastitööstusettevõte, mille tegevusaladeks on survevalu ja koostamise allhanketööd auto-, elektroonika-, peenmehaanika- ning aparaaditööstusele.

 

Lisainfo:
Ülo Ramp
tehnikavaldkonna juht
tel  7361 971

Avaldatud: 09.03.2016

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal