“Neeva lained” kandsid noored juuksurid kõrgele

Tartu Kutsehariduskeskuse  kolm noort juuksurit Anneli Mänd, Kaisa Helga Rootsi ja Katrin Kahu osalesid edukalt 19.-24. veebruaril  peetud rahvusvahelistel juuksurite konkursil Nevskie Berega 2014.

Kõige kõrgema koha sai  Anneli Mänd, kes  kategoorias “moodne päevasoeng pikkadele juustele”  saavutas 70 kaasvõistleja seast  väga hinnalise III koha.  Samas kategoorias jäid Kaisa Helga ja Katrin jagama IV kohta.

Moodsa õhtusoengu kategoorias  saavutas Kaisa Helga Rootsi 78 konkurendi seast V koha. Pruudisoengute kategoorias jagasid Anneli ja Kaisa Helga IV kohta ning Katrin Kahu saavutas V koha.

Ilu ja kergetööstuse osakonna juhataja Liivi Lõhmussaar hindas tulevaste juuksurite saavutusi nii paljude konkurentidega rahvusvahelisel võistlusel väga kõrgelt. “Tänan kõiki võistlejaid ja nede modelle ning juhendajaid Taissa Sulajevat ning Elo Õuna,” kiitis ta.

Edukaks osutus Peterburis peetud konkurss Eesti koondisele, kuhu ka kutsehariduskeskuse noored kuulusid, sest  riikide arvestuses jõuti väga kõrgele II kohale.

Lisainfo:
Liivi Lõhmussaar

 

nevskie_berega

 

Avaldatud: 28.02.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal