Noor Meister tuleb taas!

7.-8. märtsil toimub taas kutsehariduse suursündmus Noor Meister 2014,  kui kaheks päevaks koondub Tallinna Eesti Näituste messikeskusse kogu Eesti kutseharidus.

Toimuvad kutsemeistrivõistlused 24 alal, kus mõõtu võtavad rohkem kui 300 kutseõppurit, et selgitada välja parimatest parimad. Tartu Kutsehariduskeskusest osaleb 19 võistlusalal kokku 36 õppurit.

Lisaks on messikeskuses avatud 10 töötuba, kus saab oma käega proovida erinevaid ameteid ja töövõtteid. Noored juuksurid õpetavad näiteks tegema moodsaid punutisi, tervise töötoas saad selgeks esmaabivõtted, robootika-huvilised saavad uudistada kaugjuhitavaid roboteid ja autofännidel avaneb võimalus lausa auto värvimises kätt proovida! Lisaks veel palju muud põnevat!

Kutseharidusemessil osalevad 32 ametikooli üle Eesti, kelle käest saab küsida infot, mida ilusad reklaamid ei kajasta.

Tuju hoiab üleval meeleolukas lavaprogramm. Ja mis kõige olulisem, sissepääs suursündmusele Noor Meister 2014 on kõigile huvilistele tasuta.

Tule ja vaata oma silmaga, kuidas sünnivad meistrid! Proovi erinevaid ameteid! Saa tuttavaks koolidega ja leia endale sobiv eriala! Uuri lähemalt www.noormeister.ee ja tule kohale!

NM_2014_uudis_Plakat

 

Avaldatud: 21.02.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal